Poraba goriva!

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
imsirovicarmin
Prispevkov: 21
Pridružen: 04 Jul 2011, 18:13

Poraba goriva!

Odgovor Napisal/-a imsirovicarmin »

LP!....Je mozno da avto ma vecjo porabo zaradi okvare na loputi (gumice), ki večinoma dela na 1500 do 2200 obratov...Hvala
Uporabniški avatar
lukeatluke
Prispevkov: 660
Pridružen: 18 Maj 2010, 17:46

Odgovor Napisal/-a lukeatluke »

Logično da ja.
imsirovicarmin
Prispevkov: 21
Pridružen: 04 Jul 2011, 18:13

Odgovor Napisal/-a imsirovicarmin »

Hvala....:D
Odgovori