Cene goriva

Vse ostale teme
Odgovori
Uporabniški avatar
jurre
Prispevkov: 3049
Pridružen: 16 Avg 2005, 22:59
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a jurre »

V prihodnjih 14 dneh bo treba za liter bencina odšteti za 0,7 centa več kot do zdaj. Liter neosvinčenega 95-oktanskega bencina po novem stane 1,320 evra, kar je največ do zdaj, medtem ko je neosvinčeni 100-oktanski bencin z 1,333 evra dosegel rekordno vrednost iz letošnjega maja.

Dizelsko gorivo se je podražilo za 0,6 centa, in sicer na 1,269 evra

Gre za prvo spremembo cene naftnih derivatov po uveljavitvi nove uredbe o oblikovanju cen naftnih derivatov, ki predvideva zvišanje marž izvajalcev dejavnosti trgovine s tekočimi gorivi za dva odstotka. :roll:


http://24ur.com/novice/gospodarstvo/se- ... drago.html
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

in ti si bencinarja kupil
jej jejhata jej

:lol:
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
jurre
Prispevkov: 3049
Pridružen: 16 Avg 2005, 22:59
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a jurre »

takle mamo :lol:
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

http://www.amzs.si/default.asp?podrocje=18&razvrsti=1

Cene rastejo :fist: , po TV-ju so kazal itlajane 8)

Boste kej RS-e prodajal :smt007
Uporabniški avatar
denisk
Prispevkov: 522
Pridružen: 06 Mar 2011, 21:44
Kraj: MS-Ljubljana

Odgovor Napisal/-a denisk »

dci napisal/-a:http://www.amzs.si/default.asp?podrocje=18&razvrsti=1

Cene rastejo :fist: , po TV-ju so kazal itlajane 8)

Boste kej RS-e prodajal :smt007
a fak, sedaj bom pa moral avto prodat... :D
VW Passat 2.0 TDI DSG R-line 2017
Clio IV RS EDC 2015
VW Passat 2.0 TDI 2013 - prodan
Megane Coupe 3 RS CUP 2010 - prodan v dobre roke
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

Brez panike :roll: :D , k pol se lahk zgodi, da cena bencina pade....če ne bo porabe. :lol:
Uporabniški avatar
jurre
Prispevkov: 3049
Pridružen: 16 Avg 2005, 22:59
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a jurre »

cene od jutri (na amzs so se stare)

Cene bodo višje za po 0,8 centa, tako da bo neosvinčeni 95-oktanski bencin stal 1,328 evra, neosvinčeni 100-oktanski bencin pa 1,341 evra za liter. Po dvigu trošarin se bo za 0,8 centa na 1,277 evra podražil tudi dizel,
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

... :fist: , bo treba beraško palco kupt pa prost - maš kej € za posodt :lying:, rabm za benzin/dizl... :fist: :mrgreen:
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

dci napisal/-a:... :fist: , bo treba beraško palco kupt pa prost - maš kej € za posodt :lying:, rabm za benzin/dizl... :fist: :mrgreen:
ni še tako hudo mende? :lol: dokler bodo avteki z 170KM tak mal pili.... :rainbow1:
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3703
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Vzel si mi iz ust 8)
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

Kdaj pa - pri kakšni ceni/liter goriva pa bo hudo?
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

ko bo litrček super100 5€ :shock: :lol:

pol bom pa mislil na javni prevoz mogoče :oops:
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

Nos napisal/-a:ko bo litrček super100 5€ :shock: :lol:

pol bom pa mislil na javni prevoz mogoče :oops:
5€ ? :a2_hysterical, naj ti bo :smt011
Uporabniški avatar
gagi'd hype
Prispevkov: 2191
Pridružen: 27 Feb 2007, 13:21
Kraj: od sevnice do Ljubljane

Odgovor Napisal/-a gagi'd hype »

Ne piš tega,... če to preberejo bojo kmal 4,99 :lol:
Slika
Za vas se trudimo urejati naslovno stran, zato nam bo v veselje, če malo pokukate :D
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3703
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Men se zdi da bo kriza že ko bo blizu 2€ zato močno upejmo da še dolg ne bo tko.
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Odgovori