EGR ne gre ven, filter goriva

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
.Dk.
Prispevkov: 113
Pridružen: 28 Dec 2009, 16:12

EGR ne gre ven, filter goriva

Odgovor Napisal/-a .Dk. »

imam problem da ne dobim EGrja ven a ga izbijem ven ker mi avto trese dokler je mrzel ko pa se ogreje pa je vredu lp
Zadnjič spremenil .Dk., dne 17 Jul 2011, 23:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Emilo
Prispevkov: 60
Pridružen: 02 Dec 2008, 07:30
Kraj: Slovenj Gradec

Odgovor Napisal/-a Emilo »

Probaj pri segreti mašini...
Uporabniški avatar
rontajzel
Prispevkov: 301
Pridružen: 02 Avg 2007, 09:23
Kraj: Krško

Odgovor Napisal/-a rontajzel »

Jaz sem se enkrat kar precej namučil, da sem ga dobil ven. Kos lesa in kladivo pa sem ga počasi dobil ven, je bil poln saj. Pri ogretih materialih gre lažje ja.
Naša Renaulta:
Megane III (dci110), Megane II (1.6 16V, prodan), Clio II (dci103)
Slika
Slika
.Dk.
Prispevkov: 113
Pridružen: 28 Dec 2009, 16:12

Odgovor Napisal/-a .Dk. »

Raje nisem tolkel gor da ga nebi poškodoval zanima pa me zakaj ga trese malo bolj ko je motor hladen ko je topel pa je ok mislim pa da je filter goriva . In zakaj je tak težko dostopen že dva dni razmišljam kak bi ga ven dobo brez da bi odbijač dol daval al pa luč :lol:
Uporabniški avatar
jack_majstr
Prispevkov: 14
Pridružen: 05 Apr 2011, 20:52
Kraj: Ivančna Gorica

Odgovor Napisal/-a jack_majstr »

Kater avto to? Malo nastavi les na njega in po lesu udari z kladivom... deluje previrjeno. Na cliotu se da tako da snamšes zračni filter dol pa prideš komot zraven.
.Dk.
Prispevkov: 113
Pridružen: 28 Dec 2009, 16:12

Odgovor Napisal/-a .Dk. »

Megan 2005 letnik ma pa tak nareto da odstraniš tako odprtino na desnem koloteku pa ga tak dol odhaklaš samo kak pa naj cevke zgoraj odklopim če ne prideš zraven nikako :D :twisted:
.Dk.
Prispevkov: 113
Pridružen: 28 Dec 2009, 16:12

Odgovor Napisal/-a .Dk. »

Na kolko kilometrov se pa menjuje na meganu naftni filter vsak servis ali na dalj časa ?
Uporabniški avatar
mateichk
Prispevkov: 700
Pridružen: 04 Jan 2009, 20:55
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a mateichk »

na vsake 40k km se mi zdi... vsaj js ga tko menjam na mojmu 06 letniku :D
..:: Renault MEGANE II 1.5 dCi 106KM ph2 2006 ::..
Odgovori