Cene goriva

Vse ostale teme
Odgovori
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3703
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Fino bi blo če bi hkrati s cenam goriv, vzporedno spreminjal tudi plače 8)
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Uporabniški avatar
jurre
Prispevkov: 3049
Pridružen: 16 Avg 2005, 22:59
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a jurre »

Urban, to pa ne bo treba, k je itak skoz isto :lol:
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Bodo jutri kakšne spremembe?
Slika
Uporabniški avatar
Kyrius
Prispevkov: 472
Pridružen: 14 Avg 2010, 14:00
Kraj: Wolfsberg

Odgovor Napisal/-a Kyrius »

ceneje bo
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Koliko pa bo bencin cenejši? 8)
Slika
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Sem našel na 24ur.com:
Opolnoči se bodo pocenili vsi naftni derivati. Najbolj prodajani 95-oktanski bencin se bo pocenil za 0,9 centa in bo po novem stal 1,255 evra/liter. 100-oktanski bencin se bo pocenil za 0,8 centa in bo stal 1,267 evra/liter. Dizelsko gorivo se bo pocenilo za 0,8 centa in bo stalo 1,225 evra/liter, najmanj – za 0,5 centa – pa se bo pocenilo kurilno olje, ki bo po novem stalo 0,914 evra/liter.
Slika
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3703
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

:smt005
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Uporabniški avatar
IcEm4n
Prispevkov: 1794
Pridružen: 12 Jul 2007, 18:45
Kraj: LJ kotel

Odgovor Napisal/-a IcEm4n »

upam, da se bo do naslednjih volitev bencin samo še cenil :P
Ni brzine brez turbine! :D

Slika
Uporabniški avatar
gagi'd hype
Prispevkov: 2191
Pridružen: 27 Feb 2007, 13:21
Kraj: od sevnice do Ljubljane

Odgovor Napisal/-a gagi'd hype »

RTVSLO-K-ris napisal/-a: Nizozemska 1,71 EUR (-0,02)
Belgija 1,68 EUR (0,00)
Danska 1,68 EUR (+0,01)
Grčija 1,66 EUR (0,00)
Finska 1,63 EUR (+0,06)*
Francija 1,61 EUR (+0,02)
V. Britanija 1,61 EUR (+0,01)
Švedska 1,59 EUR (-0,01)
Nemčija 1,58 (-0,03)*
Portugalska 1,55 EUR (-0,05)
Italija 1,54 EUR (0,00)
Irska 1,53 EUR (0,00)
Slovaška 1,47 EUR (-0,01)
Češka 1,47 EUR (0,00)
Madžarska 1,38 EUR (-0,04)
Avstrija 1,38 EUR (0,00)
Litva 1,34 EUR (0,00)
Španija 1,33 EUR (-0,02)
Poljska 1,31 EUR (0,00)
Latvija 1,31 EUR (+0,03)
Luksemburg 1,30 EUR (-0,03)
Romunija 1,26 EUR (+0,02)
Slovenija 1,255 EUR (-0,01)
Bolgarija 1,22 EUR (+0,01)
Estonija 1,21 EUR (-0,01)
ok, če sm js kej seznanjen z cenami v drugih državah tole ne drži... Zdj če je dejansko tkole smo lahk res srečni....
Slika
Za vas se trudimo urejati naslovno stran, zato nam bo v veselje, če malo pokukate :D
Uporabniški avatar
GHost14
Prispevkov: 530
Pridružen: 03 Jun 2011, 10:24

Odgovor Napisal/-a GHost14 »

Bi blo treba primerjat še plače po teh državah, pa hitro ugotovimo da razmerje med plačo in ceno bencina ni tako nizko na lestvici :wink:
Renault Megane II 1.6 16v - nič več
Renault Megane grandtour III 1.5 dci GT line
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

Sem v zadnjih desetih dnevih prepotoval Avstrijo, Nemčijo, Francijo, Veliko Britanijo in Irsko... cene držijo, pri čemer so v tabeli povečini najnižje cene, ni tako kot pri nas kjer je cena povsod ista, se lahko spreminja za +/- 10-15%

V Franciji recimo tankal 1,67€ za liter, na Škotskem pa 1,53£ (1,72€) za liter :shock:
Uporabniški avatar
schik
Prispevkov: 2728
Pridružen: 03 Apr 2008, 14:15
Kraj: Črnomelj

Odgovor Napisal/-a schik »

Jaz vem, da lani ta čas ko sem šel skozi avstrijo je bil tam na eni pumpi 0,08€ cenejši liter 95 oktanca kot v SLO. Po večini so bile pa višje cene kot pri nas.
Uporabniški avatar
Davidf1
Prispevkov: 68
Pridružen: 01 Nov 2009, 15:34
Kraj: Grosuplje

Odgovor Napisal/-a Davidf1 »

Evo, v Grčiji je tkole :)

Slika
BMW E39 530dTA
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

pa so še zmeri bankrotiral :?
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Uporabniški avatar
laguna484
Prispevkov: 767
Pridružen: 17 Sep 2009, 10:44
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a laguna484 »

Odgovori