Pozdrav vsem!
Imam novega Clia III, z opremo Expression.
Problem je osvetlitev osrednjega displeja; ura, temperatura ter radio. Namreč, ko so glavne luči prižgane, te pa so itak vedno, osvetlitev displeja pade na "nočno" ali 1/2 osvetlitev. Pri sončnem dnevu postane ta displej praktično neviden.
Obstaja način, kako izvršiti preklop na dnevno osvetlitev, katera je močnejša?
lp
Dolfe
Osvetlitev radio-displeja
Re: Osvetlitev radio-displeja
Imam enak problem. Clio III 2007, Exception oprema - displej ne berljiv razen po noči in v senci. Na potenciometru naštimano na max.
Rešitev?
Rešitev?
Re: Osvetlitev radio-displeja
Očitno že uničeni kristali, isti sistem je pri avtoradiih kjer se kristali iztrošijo po določenem času.Dinowski napisal/-a:Imam enak problem. Clio III 2007, Exception oprema - displej ne berljiv razen po noči in v senci. Na potenciometru naštimano na max.
Rešitev?
Spletna trgovina Orange Audio - avtoakustika, zvočniki, ojačevalci in še večRe: Osvetlitev radio-displeja
hm, meni se tudi zdi da bi bil display lahko svetlejsi. Potenciometer imam na max... Ze na mocnem soncu se dokaj slabo vidi, danes sem dal prvic gor soncna ocala (z dioptrijo) za voznjo pa toliko zatemnijo da skoraj ne vidim kaj pise na radiu in klimi
dobro, da se vsaj stevca za hitrost in obrate bolje vidita, da vidim kok hitro grem... 
p.s.
vem, da je mogoce malo zgresena primerjava, ampak glede na to koliko ljudi vozi s soncnimi ocali predvidevam da kaj vidijo na displaye.
p.s.
vem, da je mogoce malo zgresena primerjava, ampak glede na to koliko ljudi vozi s soncnimi ocali predvidevam da kaj vidijo na displaye.

