Prosim za nasvet.
Kaj bi lahko bil vzrok da mi avto ne prižge.
Včeraj je normalno prižgal danes pa ne .
Kontrolna lučka za blokado se ugasne ko vstavim kartico.
Ko pritisnem start normalno vergla.
Ima kdo kakšno idejo ?
LAGUNA II 16 16V NE PRIŽGE!!
Jaz sem istega mnenja..preglej tudi kontakt, ker ga moraš itak odklopit ko odšraufaš ven motorček prostega teka...Laguna2009 napisal/-a:Očisti senzor vžiga
Motorček očisti z sprejem- dekonzervacija diskov in potem spihaj z pritiskom...načeloma bi mogl delat če je tle vzrok napake
GOLF VI. 1.2 TSI + 2.0 TDI



