Piskanje benz pumpe clio 97 Fidji?

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
markob
Prispevkov: 166
Pridružen: 09 Jun 2005, 18:00

Piskanje benz pumpe clio 97 Fidji?

Odgovor Napisal/-a markob »

Avto ima 200.000 prevozenih in ce zunaj stojis za avto m se tko malo slisi piskanje vrjetno benz pumpe, ali je to normalno ali je mozno da kmalu crkne? Jest sem navajen da sem to cviljenje poslusal na bravotu in mislim da na ostalih cliotih tudi, tko da nevem ali sem preobcutljiv ali kaj?
Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

normalno ;)
Uporabniški avatar
schik
Prispevkov: 2728
Pridružen: 03 Apr 2008, 14:15
Kraj: Črnomelj

Odgovor Napisal/-a schik »

Dokler piska dela :D
To je čist normalno, meni je na cliotu 3 leta piskalo.
silvo
Prispevkov: 10
Pridružen: 13 Feb 2011, 23:06

Odgovor Napisal/-a silvo »

FIDJI-ja mam že 4leta in pol, piska že od vsega začetka in dela normalno. dokler piska veš da dela!!! :)
megane cabrio 1.6e za poletje
clio 1.4 16v totalka :S
clio fidji 1.2 za zimo
Odgovori