Dogradnja elektricnih stekel?

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
markob
Prispevkov: 166
Pridružen: 09 Jun 2005, 18:00

Dogradnja elektricnih stekel?

Odgovor Napisal/-a markob »

Ali se da po enostavnem postopku namontirat elektricna stekla v clio fidji letnik 97 3vr, vrjetno rabis mehanizem ki ga z motorckom zamenjas, odstranis rolo, moras potegn strom sam nevem iz kje, pa kontrolo na levih vratih vzet od orginala z elektricnim pomikom da imas stikala na vratih?

Ali se da se kej enostavno dograditi, recimo elektricna ogledala, servo volan vrjetno ne?
Uporabniški avatar
R19-racing
Prispevkov: 592
Pridružen: 14 Jan 2010, 19:16
Kraj: koper

Odgovor Napisal/-a R19-racing »

use se da samo dnar je potrebn...zdj semizdi da sem zasledil na forumu da se da kupit tudi neki univerzalnega za el pomik stekl...za servo ce dobis kej volansko letev s servom pumpo in ostalim namontiras gor in je...
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Re: Dogradnja elektricnih stekel?

Odgovor Napisal/-a wily »

markob napisal/-a:Ali se da po enostavnem postopku namontirat elektricna stekla v clio fidji letnik 97 3vr, vrjetno rabis mehanizem ki ga z motorckom zamenjas, odstranis rolo, moras potegn strom sam nevem iz kje, pa kontrolo na levih vratih vzet od orginala z elektricnim pomikom da imas stikala na vratih?

Ali se da se kej enostavno dograditi, recimo elektricna ogledala, servo volan vrjetno ne?
servo je najmanjši problem, dobiš volansko letev, gor maš cevi, nabaviš še od tvojega motorja prav servo pumpo, gor namontiraš vse in imaš servo.

eletričen pomik vzameš od clia RT, vzameš motorčke, inštalacijo, šalterje ter predale na vratih, vse zmontiraš in potegneš kable! zadeva deluje, če potrebuješ kake motorčke inštalacijo in ostale stvari me kontaktiri prek pm-ja, ugodno ti dam vse skupi!
Uporabniški avatar
reno_audio
Prispevkov: 28
Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01

Odgovor Napisal/-a reno_audio »

V fidji 97 5v sm zmontiru el.stekla
http://www.renault-klub.si/forum/viewtopic.php?t=26983
Clio 1.2...
Odgovori