Twingo RS by uros3n

Predstavite Vašega Renault-a
Uporabniški avatar
Cr00k
Prispevkov: 903
Pridružen: 03 Avg 2010, 22:40
Kraj: Celovec

Odgovor Napisal/-a Cr00k »

Auč :(

...no samo da se je zrihtal.


ps.: Nam boš projekt Fiesta Turbo kaj predstavil v eni galeriji nižje?
melonca'r
Prispevkov: 1801
Pridružen: 04 Nov 2004, 16:37
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a melonca'r »

@Schkorc.. ..Tudi Fritech dirkalne ploščice pridejo v zeleni škatli (vsaj jaz sem jih že 2x dobil v zeleni).

Fritech ploščice so zelo neproblematične za vsak dan, ko so mrzle so malo manj agresivne kot original, ampak se hitro ogrejejo. Že na drugem avtu jih imam in se zadovoljen. Je pa res to kar je Schkorc napisal.. ..malo cvilijo, zelo prašijo in obraba je malo večja (zelo kmalu bom moral menjati zavore - ploščice in diske, naredil pa sem cca 25k km).

Naslednje ploščice bodo ali dirkalne Fritech ali Ferodo DS2500 ali Carbone lorraine RC8.
Uporabniški avatar
uros3n
Prispevkov: 33
Pridružen: 23 Mar 2010, 11:23

Odgovor Napisal/-a uros3n »

@Cr00k: Bom predstavil ko bo bližje koncu.
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Kaj se je pa zgodilo? :?
Slika
Uporabniški avatar
uros3n
Prispevkov: 33
Pridružen: 23 Mar 2010, 11:23

Odgovor Napisal/-a uros3n »

Zgodila se je moja napaka.

Še sreča, da sem šel takrat počez. Drugače bi šlo čelno v drevo...
Uporabniški avatar
uros3n
Prispevkov: 33
Pridružen: 23 Mar 2010, 11:23

Odgovor Napisal/-a uros3n »

Zadnji detajli so bili (končno) urejeni. Obrobi meglenk sta zdaj v pravi bravi, zamenjane so bile še preostale plastike v notranjosti. Tako so posledice nesreče dokončno sanirane.

Po dobrem mesecu čakanja sem danes prejel tole:

Slika

Gume ustrezajo trenutnemu Time attack pravilniku za skupino TAS.
Upam, da bom pridobil kakšno desetinko ali štiri...
Zadnjič spremenil uros3n, dne 20 Apr 2011, 21:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jack_majstr
Prispevkov: 14
Pridružen: 05 Apr 2011, 20:52
Kraj: Ivančna Gorica

Odgovor Napisal/-a jack_majstr »

O madonca novi kremplji :D . Koliko je to širina ( mogoče 195)?
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Saj piše gor 195/50-15.
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

uros3n napisal/-a:Gume ustrezajo trenutnemu Time attack pravilniku za skupino TAS.
Upam, da bom pridobil kakšno desetinko ali štiri...
Super pridobitev! :D Če dobiš 4 desetinke bom pa še jaz začel razmišljati v tej smeri. :lol:
Uporabniški avatar
ManIAK
Prispevkov: 580
Pridružen: 06 Jun 2006, 21:59

Odgovor Napisal/-a ManIAK »

Muahahah, zgleda da bomo vsi počas na novih gumah. :lol:

uros3n je pa to pri tebi musthave, glede na to, da ti stopničke vedno za malenkost uidejo. :D Zaj nazadnje te je schkorc menda v zadnji rundi dol vsekal. :a2_icon_auto
Uporabniški avatar
Cr00k
Prispevkov: 903
Pridružen: 03 Avg 2010, 22:40
Kraj: Celovec

Odgovor Napisal/-a Cr00k »

...so gume boljše za 4 desetinke? :)
Slika
Uporabniški avatar
uros3n
Prispevkov: 33
Pridružen: 23 Mar 2010, 11:23

Odgovor Napisal/-a uros3n »

Na zadnjem TA sem bil hitrejši za dve desetinki...

Občutek pri vožnji je boljši. Če bi odpeljal več krogov, in bi se malo igral s tlakom, bi bil lahko hitrejši.
Uporabniški avatar
uros3n
Prispevkov: 33
Pridružen: 23 Mar 2010, 11:23

Odgovor Napisal/-a uros3n »

Danes je prispel še en paket.

Filter:
Slika

Zavorne cevi:
Slika

Eden od prednjih zavornih diskov (pod krinko):
Slika

V kratkem bi moral prispeti še kakšen paket.
Uporabniški avatar
Cr00k
Prispevkov: 903
Pridružen: 03 Avg 2010, 22:40
Kraj: Celovec

Odgovor Napisal/-a Cr00k »

...čemu ta skrivnostnost? :D

...no le porihaj do TrackDaya 2011, da vidim tvojo belo strelo McQueen v akciji ;)
Slika
Uporabniški avatar
uros3n
Prispevkov: 33
Pridružen: 23 Mar 2010, 11:23

Odgovor Napisal/-a uros3n »

Ni skrivnosti, le slika je pač takšna. Diska sta Brembo High Carbon.
Odgovori