dovoljena moč žarnic v avtomobilu

Homologacije, zakoni, predpisi
Uporabniški avatar
casiop3
Prispevkov: 156
Pridružen: 11 Jan 2009, 01:53
Kraj: Stalingrad

Odgovor Napisal/-a casiop3 »

ko v merkurju tud prodajajo ene osramove :D :D po 4e h1
Uporabniški avatar
schik
Prispevkov: 2728
Pridružen: 03 Apr 2008, 14:15
Kraj: Črnomelj

Odgovor Napisal/-a schik »

Če je problem da hitro pregorijo pol daš osram longlife al nekaj takega not ko ma debelejšo žarilno nitko.
Uporabniški avatar
R19-racing
Prispevkov: 592
Pridružen: 14 Jan 2010, 19:16
Kraj: koper

Odgovor Napisal/-a R19-racing »

Js sm se tudi ubadal z zarnicami pa une z spara pa ene 100w pa nightreaker nakoncu se pa odllocil za hid xenon komplet za 55 eur....vredn svojga dnarja...
Uporabniški avatar
jero_13
Prispevkov: 2006
Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06

Odgovor Napisal/-a jero_13 »

R19-racing napisal/-a:Js sm se tudi ubadal z zarnicami pa une z spara pa ene 100w pa nightreaker nakoncu se pa odllocil za hid xenon komplet za 55 eur....vredn svojga dnarja...
še več bo vreden ko boš zard njega brez tablc ostal... pa fajn te pomoje preklinja folk k ti ponoč nasprot vozi :roll:
Slika

Drive it like you stole it.

Član Renault kluba Slovenije
Uporabniški avatar
R19-racing
Prispevkov: 592
Pridružen: 14 Jan 2010, 19:16
Kraj: koper

Odgovor Napisal/-a R19-racing »

ma jim dam cel avto ce hocejo....ne slepi ker sm jih nastimal bl dol,nism kot nekateri ki jih samo fuknejo not in je stvar resena.Slpeis lahko ze z navadnimi ce so pa policaji priklopis na dolge pa je :D
Odgovori