Res dober mehanik in pošten dec!

Vse ostale teme
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 415
Pridružen: 09 Jan 2010, 17:24
Kraj: Camnique

Res dober mehanik in pošten dec!

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Lep popoldanski pozdrav!

Sem se odloču, da moram mal pohvalt mojga mehanika - Simona iz Senice pr Medvodah!

Dec je res pošten, poskusi zadevo uštimat po najnižji možni ceni, pa da je hkrati kvalitetno narejeno - takšnih se mi zdi je zelo malo mojstrov!

Npr. danes sem mu odpeljal Laguno, da mi njegov kolega (električar) poštima centralni comp, ker mam dovolj Renojskih lučk in varnostnih programov ter vseh zraven pripadajočih bedarij, ki jih zastopjo verjetno samo Francozi in ob katerih se moramo ostali Zemljani - naredit Francoze!

Skratka, dal mi je v uporabo svojega Klijota (prejšnjič pa Laguno karavan), dokler se moja makina ne poštima!

Nasploh vedno, ko mi kaj rihta avto, svojega tam pustim, on pa mi da nadomestnega, kar se mi do zdej še pri nobenem mehankarju (nepooblaščencu govorim seveda), ni zgodilo.

Meniva se tudi za optično nastavitev podvozja, mi bo tudi naredil uslugo ter ga on peljal, plačal bom pa samo 30 EUR, kar pomeni, da zanesljivo ne namerava služit na meni!

Najbolj se pa sicer zastopi na Renoje in pa Mazdojce, tko da vam priporočam, da ga kej pokličete, v primeru težav. Je pa sicer nekaterim Forumovcevm že kar dobro poznan.

No povedal sem svoje mnenje, naj pozitivni glas seže v deveto vas. Če pa kdo rabi telefonsko, jo lahko pošljem po Zasebnem Sporočilu!

NAJ ŽIVIJO POŠTENI MEHANKARJI, KI OBVLADAJO SVOJ BIZNIS TER HKRATI NIMAJO ZLATARSKIH CEN!

Pa lep dan še naprej!

B.
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Re: Res dober mehanik in pošten dec!

Odgovor Napisal/-a Stupo »

No, to je pa lepo slišati! 8)
Slika
Uporabniški avatar
toxius
Prispevkov: 324
Pridružen: 20 Maj 2007, 22:37
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a toxius »

Takšne vrline dobrega mehanika ima tudi modri iz Mavčič (pri Zbiljskem jezeru, približen opis)...


Pošten, natančen, glavca za vse, drži se dogovora in NIKOLI ne nateguje...

Se strinjam takih možakarjev je cedalje manj... Živel modri dirkač!!!! :D
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 415
Pridružen: 09 Jan 2010, 17:24
Kraj: Camnique

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

toxius napisal/-a:Takšne vrline dobrega mehanika ima tudi modri iz Mavčič (pri Zbiljskem jezeru, približen opis)...


Pošten, natančen, glavca za vse, drži se dogovora in NIKOLI ne nateguje...

Se strinjam takih možakarjev je cedalje manj... Živel modri dirkač!!!! :D
Tomaž je tut tprav dec, se strinjam! :wink:
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 415
Pridružen: 09 Jan 2010, 17:24
Kraj: Camnique

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Naj dodam še tole!

Moram še mal dopisat, aktualno dogajanje!

Denes sem dubu nazaj LPG Renoja! Do zdej sem se vozu s Simonovim Klijom 1.2 (dec mi ga je posodu za ohoho cajta - vrnu sem mu ga šele 16.dan love0030.gif ). Brez tega njegovga avta, bi bil totalna pečenka in ne vem kako bi se znajdu med tem servisiranjem Lagune!

No pol pa je blo tko; težavo je diagnosticiral njegov kolega (Grega - avtoelektričar, fajn dec), pa je blo treba komplet inštalacijo nanov potegnt od lopute plina pa do kompjutra. Potem pa se je ugotovilo, tudi da prvotna loputa ne opravlja več svoje naloge, torej smo dal drugo (obnovljeno, skalibrirano itd.). Majstr električar se je lepe ure hecu z vozom, pa mi nakonc ni hotu nič kej dost gnara vzet, se prav skupi in delo in material je blo 450 (od tega nova loputa nosi orng Levji delež).

V teh dneh ko je Grega se z elektriko špilal, se je ugotovilo še da mi prednja guma ful hitro spušča in pa optiko sem že dalj časa planiru nardit! Takoj ko je avtoelektričar zaključil svoj del posla, mi je potem Simon za samo 15€ namontiral novo (drugo) Eskimo S3 in naredil še optiko.

Ker pa nisem imel sabo dovolj financ, sem mu ostal dolžan še 65€, za katere pa dec pravi, da mu jih prinesem ob priliki - lohk čez teden, lohk čez dva!

Povzetek;

želel sem povedat, da če kdo pozna takgale mehanika, ki je prbližno tok na nivoju kokr omenjeni (pa tut Grega) avto-električar, nej se ga samo drži, ker tole je pa odnos 1A, pa tudi da gre na zaupanje, da bo pač gnar dubu naslednjič, takšne zadeve se ceni! :lol:
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 415
Pridružen: 09 Jan 2010, 17:24
Kraj: Camnique

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Bo, zagotovo, ker je tudi meni že menjal kup stvari, pa zdej zadeva špila! 8)

Če češ, ti pošljem telefonsko na privat? :lol:
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 415
Pridružen: 09 Jan 2010, 17:24
Kraj: Camnique

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Eto - imaš, pa nej dr. Simon pove kako pa kaj! 8) :lol:
Uporabniški avatar
Gregc
Prispevkov: 277
Pridružen: 29 Jul 2010, 06:47
Kraj: nekje na vrhniki ;)

Odgovor Napisal/-a Gregc »

eno uprašanje, kok kaj približno računa za pregled podvozja?

lp
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 415
Pridružen: 09 Jan 2010, 17:24
Kraj: Camnique

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Gregec, to pa njega prašaj (ne kej dost)! Pošljm ti zdele njegovo gsm cifro!

LP!

B.
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 415
Pridružen: 09 Jan 2010, 17:24
Kraj: Camnique

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Tegale mehanika iz Senice pri Medvodah moram spet pohvalit, ker mi je za pameten denar poštimal avto (vozim 2003 Mazdo6 že 5 mescev sicer). Pa vedno mi da nadomestnega Clia, kar je super, ker brez avta sem ko brez k.r.a! :? 8)

Treba je pač pohvalit majstra če dobro in ugodno opravi svoje delo. No če kdo želi cifro, mu jo z veseljem dam. Je pa nekako ekxpert za Renojke in Mazdojke! 8)

P.S. - nimam nič od tega če ga pohvalim, se mi zdi pa fer da dober glas seže v deveto vas ter da se vam neki mazači ne učijo na vaših vozilih, posledice njihovega učenja pa so lahko precej udarne za denarnico! :wink:
Uporabniški avatar
dvihtelic
Prispevkov: 1040
Pridružen: 15 Feb 2011, 17:24
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a dvihtelic »

No ko pa se že hvalite z mehankarji, bom pa še jaz svojega pohvalil. Kadarkoli mi je šlo z avtom kaj narobe pa naj bo to od menjava žarnice pa do ropota, mi je fant, doma iz Vrhnike, popravil brez nategovanja in brez oderuških ur in vrtoglavih cen. Avto pregleda od A do Ž, pove kaj je vse narobe z njim in kaj vse je treba menjati.Do sedaj sem vse sodelavce in kolege ter sorodnike, ki so potrebovali pomoč, predlagal njega in vsi so bili in so do sedaj zelo zelo zadovoljni z njim.
Uporabniški avatar
drhouse
Prispevkov: 4046
Pridružen: 10 Mar 2005, 12:00
Kraj: Sežana (okolica)

Odgovor Napisal/-a drhouse »

Mamo takega majstra tudi na forumu - Ridder in njegov oče.

Korekten odnos, prijaznost, hitro in dobro zrihtano, smešne cene, zna svetovat, pomirit...

Še vedno me je čakal sčiščen in posesan avto - free of charge.

Toplo, toplo priporočam!
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 415
Pridružen: 09 Jan 2010, 17:24
Kraj: Camnique

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

@Bam, ja tale Simon je res fajn dec, pa tudi po telefonu se ti bo potrudil kaj svetovat, če boš v skrbeh, ne kot eni, ko te skensla predno se sploh uspeš predstavit! :?

P.S. - v bistvu sem krščen za Borut-a 8)
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 415
Pridružen: 09 Jan 2010, 17:24
Kraj: Camnique

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Mislim da ti bo všeč tudi po kvaliteti dela in ceni storitve in boš lahko potem iz prve roke povedal, da ga ne hvalim zaman! :lol:
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 415
Pridružen: 09 Jan 2010, 17:24
Kraj: Camnique

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Kaj sta uštimala, za kok denarja in kako kvalitetno, me zanima! :lol:
Odgovori