Scenic 2009/10 par vprašanj
- MrTwelveTrees
- Prispevkov: 47
- Pridružen: 11 Dec 2009, 23:04
- MrTwelveTrees
- Prispevkov: 47
- Pridružen: 11 Dec 2009, 23:04
- MrTwelveTrees
- Prispevkov: 47
- Pridružen: 11 Dec 2009, 23:04
Je možno. Pritisneš tipko AC in se vklopi klima. Pol si pa nastaviš da ti piha v šipo. Ne vem točno kako imaš ti ampak eni z avtomatsko klimo imajo gumb za šipo in ti sam zalaufa klimo in usmeri zrak v šipo.
ŠIK Vulkanizerstvo, vgradnja avtoplina, protikorozijska zaščita, AVTOVLEKA 24H
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG
- MrTwelveTrees
- Prispevkov: 47
- Pridružen: 11 Dec 2009, 23:04
danlok: super zadovoljen...
mi je pa danes računalnik izpisal tole: battery charging (avto je bio ogret, prevozl 20km, potem pa je lavfal na miru cca 5 min) pa mi to izpiše
čudim se zakaj bi to sploh napisal, sej to je samodejno da se akumulator polni, zakaj pa to izpiše na displayu
sem gledal v knjižici pa piše samo neki battery error ... eni podobnega, ne pa: battery charging
mi je pa danes računalnik izpisal tole: battery charging (avto je bio ogret, prevozl 20km, potem pa je lavfal na miru cca 5 min) pa mi to izpiše
čudim se zakaj bi to sploh napisal, sej to je samodejno da se akumulator polni, zakaj pa to izpiše na displayu
sem gledal v knjižici pa piše samo neki battery error ... eni podobnega, ne pa: battery charging
Ojla vsem. Tud pri nas je na "hofu" Scenic 1.6 16V letnik 2010 (kombinacija bencin + plin).
Zakaj bencin? Zato, ker smo s prejšnjim scenikom, ki je bil letnik 2004 in z 1.5 dci motorjem imeli samo sranje in komplikacije.
Renoja disla nikol več!!! Ne hvala.
Res je, da se moraš bencinarja sprva navadit, ker je razlika v stilu vožnje med dizlom in bencinarjem občutna. Ne bi se strinjal z določenimi, ki pravijo, da je 1.6 motor prešvoh zanj. Če pravočasno prestavljaš in uporabljaš vseh 6 prestav in gledaš obrate, se lahko čisto spodobno voziš. Poglejte, žena se dnevno vozi z njim cca 200 km, 80 % je AC, ostalo pa od izvoza AC do doma. Porabo ima slabih 8.0 l na 100 in ker imamo montirano originalno plinsko napravo, se žena vozi za dobrih 6 eur na 100 km (seveda je avto bil v osnovi dražji za slabih 2000 eur).
Resda ni športnik, ampak hitrost do 150 km/h ni noben problem. Več pa itaq pri nas (zame in za ženo) ni potrebe. Kmalu bomo imeli prevoženih 30000 km in v slabem letu se je plinska naprava že izplačala. Drugače pa je bilo do zdaj z avtomobilom vse o.k., vožnja je udobna in v potniškem prostoru ni nobenih vibracij in traktorskega zvoka, kot pri prejšnjem dizlu.
Luči so dobre, brez zveze montirat dodatne xenonske, ker originalne svetijo o.k.
Sicer bo pa čas pokazal kakšni so novi diselski motorji. Do zdaj še pač niso ti motorji toliko zvoženi, zmatrani in sterani, da bi lahko videli, kako stvari stojijo.
V glavnem, mi smo z našim zelo zadovoljni.
Lp jneuTRon
Zakaj bencin? Zato, ker smo s prejšnjim scenikom, ki je bil letnik 2004 in z 1.5 dci motorjem imeli samo sranje in komplikacije.
Renoja disla nikol več!!! Ne hvala.
Res je, da se moraš bencinarja sprva navadit, ker je razlika v stilu vožnje med dizlom in bencinarjem občutna. Ne bi se strinjal z določenimi, ki pravijo, da je 1.6 motor prešvoh zanj. Če pravočasno prestavljaš in uporabljaš vseh 6 prestav in gledaš obrate, se lahko čisto spodobno voziš. Poglejte, žena se dnevno vozi z njim cca 200 km, 80 % je AC, ostalo pa od izvoza AC do doma. Porabo ima slabih 8.0 l na 100 in ker imamo montirano originalno plinsko napravo, se žena vozi za dobrih 6 eur na 100 km (seveda je avto bil v osnovi dražji za slabih 2000 eur).
Resda ni športnik, ampak hitrost do 150 km/h ni noben problem. Več pa itaq pri nas (zame in za ženo) ni potrebe. Kmalu bomo imeli prevoženih 30000 km in v slabem letu se je plinska naprava že izplačala. Drugače pa je bilo do zdaj z avtomobilom vse o.k., vožnja je udobna in v potniškem prostoru ni nobenih vibracij in traktorskega zvoka, kot pri prejšnjem dizlu.
Luči so dobre, brez zveze montirat dodatne xenonske, ker originalne svetijo o.k.
Sicer bo pa čas pokazal kakšni so novi diselski motorji. Do zdaj še pač niso ti motorji toliko zvoženi, zmatrani in sterani, da bi lahko videli, kako stvari stojijo.
V glavnem, mi smo z našim zelo zadovoljni.
Lp jneuTRon






