filmi+smesnice+razno... Nadaljevanje!!!

Vse čudne teme in izlivi inteligence
Odgovori
Uporabniški avatar
pluty
Prispevkov: 384
Pridružen: 19 Jan 2009, 00:47

Odgovor Napisal/-a pluty »

Bedaki :icecream:
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Uporabniški avatar
Ziga00
Prispevkov: 1236
Pridružen: 29 Sep 2007, 17:46
Kraj: Vnanje Gorice

Odgovor Napisal/-a Ziga00 »

MUJIN DNEVNIK

-12. AVG. Uselili smo se u našu novu kuću u Sloveniji. Tako sam uzbudjen. Ovdje je tako ljepo. Planine su prekrasne. Jedva ćekam, da jih vidim prekrivene snjegom.

-14. OKT. Slovenija. To je najlepša zemlja na svijetu. Lišče je poprimilo sve one divne nijanse žute i narandjaste boje. Vozio sam kroz prirodu i vidio par jelena - ah tako su graciozni. To su najlepše životinje na svijetu. Ovo mora da je raj. Volim Sloveniju.

-01. NOV. Dan sjećanja (Slovenski državni praznik). Lov na jelene će početi uskoro. Ne mogu da zamislim, da netko može ubiti tako divnu životinju. Nadam se, da će uskoro snijeg. Tako je divno.

-02. DEC. Nočas je pao prvi snijeg. Ustao sam i vidio sve prekriveno bijelim pokrivačem. Izgleda kao najljepša razglednica. Izašli smo napolje, očistili stepenište i prilazni put, a onda se grudvali (naravno ja pobjedio). Kad je prošla grtalica (plug na slovenačkom) morali smo ponovo da očistimo kapiju. Koja divna zemlja. Oh kako volim Sloveniju.

-12. DEC. Nočas opet snijeg. Opet je prošla grtalica i zatrpala kapiju. Da - Ovdije je zaista prekrasno.

-19. DEC. Nočas opet snijeg. Nisam mogao izvesti auto da idem na posao. Ovdije je zaista divno, samo sam već malo umoran od lopatanja. Opet jebena grtalica.

-22. DEC. Ovo bijelo govno opet je padalo cjelu noč. Dobio sam žuljeve od lopatanja a i ledja me bole. Ovaj majmun sa grtalicom kao da se krije iza čoška i samo ćeka, da ja očistim izpred kapije. Šupak.

-25. DEC. Sretan jebeni i usrani božič. Još malo usranog snijega. Ako mi ikad padne u šaku ovaj peder što vozi grtalicu, ubiću ga. Mater im jebem što ne posipaju više soli po cesti, da se snijeg prije otopi.

-27. DEC. Noćas opet snijeg. Ne izlazim več tri dana, sem što čistim snjijeg kad god prodje grtalica. Ne mogu nigdje iči, avto se zaglavio u brdo snijega ispred kapije a i hladno je.
Kažu da će nočas pasti novih 30 centi tih govana.

-28. DEC. Prognoza je bila loša. Palo je pola metra. Ako ovako nastavi, neće se otopiti do ljeta. Grtalica se zaglavila i taj šupak došao je kod mene, da traži lopatu. Rekao sam mu, da sam več slomio šest lopata čisteć ta govna sa vrata - što jih je on nabio. Zamalo da sam mu je slomio o glavu.

-04. JAN. Naizad izašao iz kuče. Otišao sam do prodavnice, da kupim nešto hrane, i kad sam se vračao udario sam kolima jelena. 3000 DM štete na kolima. Te jebene životinje treba pobiti. Svugije jih ima. Što jih lovci ne pobiše jesenas.

-03. MAJ. Odvezao sam kola do mehaničara. Nevjerojatno koliko su zardjala od jebene soli što je svuda posipaju.


-10. MAJ. Selim u Dalmaciju. Ne mogu zamisliti, kako netko normalan može živjeti u toj jebenoj Sloveniji?
Uporabniški avatar
jurre
Prispevkov: 3049
Pridružen: 16 Avg 2005, 22:59
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a jurre »

drift kid :D



hudi posnetki
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Vo0Cazxj ... dded#at=99[/youtube]



Sin Arabec: povej mi očka kaj za nekaj je čudna kapa ki jo nosimo?
Ata Arabec: Sine to je 'kefija' ki nas v puščavi ščiti pred soncem.
Sin: Kaj pa obleka ki jo nosimo?
Ata: Džalabija je oblačilo zelo zanesljivo pred vročim puščavskim soncem.
Sin: Kaj pa grdi čevlji ki jih nosimo?
Ata: To so posebni sandali ki preprečujejo opekline pred puščavskim soncem.
Sin: A za koji k**** pol žvimo v Trbovlah? :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Kyrius
Prispevkov: 472
Pridružen: 14 Avg 2010, 14:00
Kraj: Wolfsberg

Odgovor Napisal/-a Kyrius »

Espace raketa :) klik
Uporabniški avatar
jero_13
Prispevkov: 2006
Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06

Odgovor Napisal/-a jero_13 »

Kyrius napisal/-a:Espace raketa :) klik
1:56 - družinica se pelje na morje :P
Slika

Drive it like you stole it.

Član Renault kluba Slovenije
Uporabniški avatar
pluty
Prispevkov: 384
Pridružen: 19 Jan 2009, 00:47

Odgovor Napisal/-a pluty »

obi
Prispevkov: 1755
Pridružen: 27 Jun 2005, 18:08
Kraj: medvoški štajerc

Odgovor Napisal/-a obi »

Ajoooooooooooooooooooj ka ga spajtla. Iz stola sm padu. :D
Štrom for wife, UPS for life.
Uporabniški avatar
Kyrius
Prispevkov: 472
Pridružen: 14 Avg 2010, 14:00
Kraj: Wolfsberg

Odgovor Napisal/-a Kyrius »

tele mašinc e se nebi branu :) klik
Uporabniški avatar
jurre
Prispevkov: 3049
Pridružen: 16 Avg 2005, 22:59
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a jurre »

Slika

:lol: :lol:
Uporabniški avatar
Ziga00
Prispevkov: 1236
Pridružen: 29 Sep 2007, 17:46
Kraj: Vnanje Gorice

Odgovor Napisal/-a Ziga00 »

The real Iron man :lol: :lol:

Slika
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

Grozna nesreča na dirki DTM v Adrii. Alexandre Premat na srečo ostal nepoškodovan :) :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=uPaL_fIquNE
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Uporabniški avatar
NOR'C
Prispevkov: 205
Pridružen: 18 Nov 2009, 11:22

Odgovor Napisal/-a NOR'C »

Uporabniški avatar
jero_13
Prispevkov: 2006
Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06

Odgovor Napisal/-a jero_13 »

Slika

Drive it like you stole it.

Član Renault kluba Slovenije
Odgovori