Jaz na primersem sem skoraj v vse svoje avte vgrajeval stikalo za AC črpalko.Montiral pa sem ga pod tepih avta,tako da ni bil viden.In jaz pa sem točno vedel kje moram stisnit tepih da sem vklopil stikalo.Na R25 pa ko sem še veliko hodil na F1 v Budinpešto,sem kar rotor v fertajlerju demontiral.
Ja,poiščeš maso in vmes daš stikalo.Enostavno,pa pol lahko samo verglajo.Sicer avto bo vžgal ampak za kako sekundo potem pa crkne.Pol pa so lopovi v kurcu.