Vem ja. Moram it na renault servis da mi posodijo un tulec ker čene manjšeta negre gorkmetek napisal/-a:Manšeto menjaj takoj ko lahko, ker če ti zmeče olje ven gre hitro use skp in je treba menjat še drugo. Daš 5€ pa pol ure in maš mir
Clio I 1.8 16V, l.'93 - I love my car. Avto šel papa.
Veze delajo čudežedkrevs napisal/-a:Pa ti bodo posodil kr tako?Markolino napisal/-a:Vem ja. Moram it na renault servis da mi posodijo un tulec ker čene manjšeta negre gor
Čeprav mi je žiga reke, da ni potrebno unga tulca za spravit manšeto gor. Baje se zglob razstavi in gre pol lepo gor.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Tnx..nightmare napisal/-a:Pridn.![]()
Kar se pa končnikov toče sem pa imel prav oz. si mi ti danes narobe napisal katere imaš.![]()
Manšeto pa menjaj karseda hitro in se med tem ne vozi.Sam sem zaradi malomarnosti prejšnjega lastnika moral menjat še oba zgloba kar pa ni blo ravno enostavno najti.
Bom.. Jutri skočim iskat in bomo zamenjali čimprej..
A ve kdo kolko pride komplet zgornja šalica z gumo ?
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Lep pozdrav po dolgem času.
Da ne bo tema šla preveč v pozabo, jo bomo malo obnovili.
Moj buhtl si je zaslužil nekaj novega
Odločil sem se komplet zamenjat zavorni sistem ter ležaje. (Saj je to zadnji čas, da storim
Na sliki sta sprednja dva ležaja FAG , sprednje Ferodo Sport DS 2500 Race Ploščice ter zadnje Ferodo navadne ploščice.

Te dni pridejo tudi Novi sprednji diski Brembo MAX narezani. Ter zadnji ležaji in diski.
Danes zamenjal tudi sredinjski nosilec menjalnika. Zdelo se mi, da ima luft. A z nosilcem ni bilo nič narobe. Ugotovili smo s mehanikom, da vzrok ropotanja je bil le en šrauf pri taspodnjem nosilcu menjalnika (osmica) Matica je bila kontra obrnjena in je ropotala v avspuh... Kdo bi si mislil
Brez skrbi. Nosilec semo kljub temu namontirali novega.

Pa še odgovor za Gospoda rambota.
se opravicujem za pozen odgovor vendar sem zadnje čase zelo malo na forumu..
Komplet set je prišel menda 40e ali 45 E Kupil sem ga pa v trgovini Adriamerkur Koper.
To bi blo to.
Se nadaljuje....
Hvala.
Lep večer.
Da ne bo tema šla preveč v pozabo, jo bomo malo obnovili.
Moj buhtl si je zaslužil nekaj novega
Odločil sem se komplet zamenjat zavorni sistem ter ležaje. (Saj je to zadnji čas, da storim
Na sliki sta sprednja dva ležaja FAG , sprednje Ferodo Sport DS 2500 Race Ploščice ter zadnje Ferodo navadne ploščice.

Te dni pridejo tudi Novi sprednji diski Brembo MAX narezani. Ter zadnji ležaji in diski.
Danes zamenjal tudi sredinjski nosilec menjalnika. Zdelo se mi, da ima luft. A z nosilcem ni bilo nič narobe. Ugotovili smo s mehanikom, da vzrok ropotanja je bil le en šrauf pri taspodnjem nosilcu menjalnika (osmica) Matica je bila kontra obrnjena in je ropotala v avspuh... Kdo bi si mislil
Brez skrbi. Nosilec semo kljub temu namontirali novega.

Pa še odgovor za Gospoda rambota.
se opravicujem za pozen odgovor vendar sem zadnje čase zelo malo na forumu..
Komplet set je prišel menda 40e ali 45 E Kupil sem ga pa v trgovini Adriamerkur Koper.
To bi blo to.
Se nadaljuje....
Hvala.
Lep večer.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman







