Komp se resetira
Komp se resetira
Torej probleme mi dela moj star komp. Kr na lepem se resetira, lahko laufa normalno par dni lahko pa v eni uri 5 krat reset naredi. Reset se naredi brez bilo kakšnega opozorila. Disk je bil preverjen, gonilniki so vsi ok, rami so ok - bli preverjeni, temperatura vseh komponent je ob izklopu normalna... Edino kar dobim je chrash report po tem ko se komp reštarta
C:\DOCUME~1\UPORAB~1\LOCALS~1\Temp\WERa3ed.dir00\Mini061910-07.dmp
C:\DOCUME~1\UPORAB~1\LOCALS~1\Temp\WERa3ed.dir00\sysdata.xml
BCCode : 10000050 BCP1 : F4E35CA0 BCP2 : 00000000 BCP3 : 8057AFDB
BCP4 : 00000003 OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 256_1
Je komu kaj več jasno k men.
C:\DOCUME~1\UPORAB~1\LOCALS~1\Temp\WERa3ed.dir00\Mini061910-07.dmp
C:\DOCUME~1\UPORAB~1\LOCALS~1\Temp\WERa3ed.dir00\sysdata.xml
BCCode : 10000050 BCP1 : F4E35CA0 BCP2 : 00000000 BCP3 : 8057AFDB
BCP4 : 00000003 OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 256_1
Je komu kaj več jasno k men.
Štrom for wife, UPS for life.
Podoben primer sem mel jaz. Lahko da ti nagaja napajalni kabel računalnika. Enostavno vzami kabel iz monitorja in ga daj v napajalnik. Al pa če maš kakšnega drugega.
ŠIK Vulkanizerstvo, vgradnja avtoplina, protikorozijska zaščita, AVTOVLEKA 24H
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG
Kablov k dr____eka. Evo zajle trenutno teče na drugem napajalniku, že cca pol ure pa se ni resetnu. Ga bom pustu neki cajta pa da vidim. Rami so testirani z hiriens boot cd - mem test in nevem kaj še vse ne in so kul.
sm pa opazu še eno zanimivost. K vklopim napajalni kabel na napajalnik in ko vklopim stikalo za vklop napajalnika se mi vse vente mal zasučejo kot bi eno špicoo štroma zadeva poslala skozi, dočim z drugim napajalnikom pa tega efekta ni.
sm pa opazu še eno zanimivost. K vklopim napajalni kabel na napajalnik in ko vklopim stikalo za vklop napajalnika se mi vse vente mal zasučejo kot bi eno špicoo štroma zadeva poslala skozi, dočim z drugim napajalnikom pa tega efekta ni.
Štrom for wife, UPS for life.
Če maš Hirensa z MHDD stestiraj še disk...obi napisal/-a:Kablov k dr____eka. Evo zajle trenutno teče na drugem napajalniku, že cca pol ure pa se ni resetnu. Ga bom pustu neki cajta pa da vidim. Rami so testirani z hiriens boot cd - mem test in nevem kaj še vse ne in so kul.
sm pa opazu še eno zanimivost. K vklopim napajalni kabel na napajalnik in ko vklopim stikalo za vklop napajalnika se mi vse vente mal zasučejo kot bi eno špicoo štroma zadeva poslala skozi, dočim z drugim napajalnikom pa tega efekta ni.






