Cev je pritrjena v blok motorja z enim ali dvema vijakoma. To odvijačiš in potegneš cev ven. Potrebuješ pa O ring oziroma tesnilo. Original tesnilo rado preperi od vročine in začne puščati.
Vijake v bloku sem videl, nisem bil pa prepričan da je samo nabita v luknjo da ne bi kaj polomil.
Se pravi da samo potegnem cev ven, zamenjam ring in to je to.
Simpl ko pasul, samo gumico moram kupiti novo.
ja in kako naj bi videl v prihodnost da bo to tesnilo spustilo? Nekateri ste pa res smešni. Najbolje da se celoten motor na rednem servisu skenira, razkoplje....