rogi2 napisal/-a:Odgovor je enostaven:
Trgovci in preprodajalci imajo tud 300% marže.
Lep primer moje trditve so škarpi.Z ostalim je pa isti drek.Najmanj zasluži tisti,ki dela,smetano poberejo preprodajalci.
LP
Točno tak, kot si napisal.
Primer je lahko tudi mer****ur, ki podjetniku zniža ceno materiala tudi do 50%, odvisno od njihove nabavne cene, pa še v teh 50% imajo oni nekaj marže, tako da ne mi o tem, da si nena posredniki, trgovci, mehaniki....nabijajo marže, ker pod nabavno ceno nebi nobeden prodajal.
Da povem, marsikatera stvar, ki jo kupite v trgovini, taki ali drugačni, je ob dobavi lahko stala četrt prodajne cene, ki ste jo plačali vi - preverjeno