Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
primc81
Prispevkov: 32 Pridružen: 24 Nov 2009, 13:31
Odgovor
Napisal/-a primc81 » 12 Maj 2010, 11:22
Prosil bi admina, da ne odtrsani tegale post-a:
prejšnji teden sem dodal post, kako zamenjati stikalo za vse 4 žmigavce....
no problem je REŠEN.... DANES so mi ukradli avto:
CLIO 2004 dci EXTREME
barva - črna
CE A8 - 67L
ŠT. šasije - VF1BBR8EF32136403
Ukraden v LJ
Če mogoče kdo kaj ve o tem, bi lepo prosil: 031 515-219
Hvala!
vepar
Prispevkov: 1277 Pridružen: 28 Avg 2004, 15:41
Kraj: nm
Odgovor
Napisal/-a vepar » 12 Maj 2010, 11:39
mal več opiš..
kako posebnost ima avto da bo folk pozoren..
samo verjetno če ni že čez mejo je pa v kosih...
vel satis 2.2dci privilege fahrer----hvalabogu nič več
_BosTeK_
Prispevkov: 759 Pridružen: 24 Okt 2007, 16:37
Kraj: Maribor
Odgovor
Napisal/-a _BosTeK_ » 12 Maj 2010, 12:01
kaj pa če ti ga je pajek odpeljal ?
primc81
Prispevkov: 32 Pridružen: 24 Nov 2009, 13:31
Odgovor
Napisal/-a primc81 » 12 Maj 2010, 12:05
ne 100% mi ga ni pajek odpeljal...
nima posebnosti- črn clio kot črn clio - extreme oznaka zadaj, oznaka na letvicah dci - 'i' moder, ima meglenke,....
Celjske tablice - (grb)občina Šmarje pri jelšah - modro rumen
dr__de
Odgovor
Napisal/-a dr__de » 12 Maj 2010, 12:07
kje v lj je pa biu parkiran?
primc81
Prispevkov: 32 Pridružen: 24 Nov 2009, 13:31
Odgovor
Napisal/-a primc81 » 12 Maj 2010, 12:08
na parkirišču pred bloki Mucherjeva 10,8,6 - mislim, da je to bežigrad...blizu je ruski car,....
_BosTeK_
Prispevkov: 759 Pridružen: 24 Okt 2007, 16:37
Kraj: Maribor
Odgovor
Napisal/-a _BosTeK_ » 12 Maj 2010, 12:21
si pustil odklenjenega?
primc81
Prispevkov: 32 Pridružen: 24 Nov 2009, 13:31
Odgovor
Napisal/-a primc81 » 12 Maj 2010, 12:27
zaklenjen, preverjeno(stara navada, da vedno poizkusim sprednja in zadnja vrata na voznikovi strani ali je zaklenjeno)... Ključe imam pri sebi....
MaTe0
Prispevkov: 5219 Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje
Odgovor
Napisal/-a MaTe0 » 12 Maj 2010, 12:34
katastrofa. Ampak tole se bo pa težko najdlo. Ko teh avtov je velik, tablice so pa itaq že druge :S Vso srečo!
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
primc81
Prispevkov: 32 Pridružen: 24 Nov 2009, 13:31
Odgovor
Napisal/-a primc81 » 12 Maj 2010, 12:39
aja pa na zadku je nalepka SLO, ki ima v spodnjem delu kroga napisano 'avto max' al nekaj podobnega...
killah bee
Prispevkov: 4094 Pridružen: 11 Jun 2004, 14:26
Kraj: Ljubljana
Odgovor
Napisal/-a killah bee » 12 Maj 2010, 16:03
Verjetno ga bodo našli na kakem polju oguljenega
gostia
Prispevkov: 102 Pridružen: 20 Sep 2008, 21:07
Kraj: Idrija
Odgovor
Napisal/-a gostia » 13 Maj 2010, 20:57
No to mi gre pa pošteno na živce
! Človek se matra zaslužit za svoj avto, ga vzdržuje, neguje in potem ti ena mona ukrade avto! Ma če bi dobu tatzga bi ga prav počas pre...., ampak res ... počassss...
Deniss
Prispevkov: 1781 Pridružen: 07 Okt 2008, 15:56
Kraj: Kranj
Odgovor
Napisal/-a Deniss » 13 Maj 2010, 21:48
a si že kej noga zvedu glede avta???
Tommy30
Prispevkov: 1720 Pridružen: 18 Sep 2005, 16:22
Kraj: Domzale
Odgovor
Napisal/-a Tommy30 » 13 Maj 2010, 21:56
Deniss napisal/-a: a si že kej noga zvedu glede avta???
Zdej ga še v kose devajo...najdu se bo pomoje le zadnji del avta in zadnji most...
Po št. šasije bodo ugotovili kdo je lastnik in poklicali te bodo vendar z namenom, da so odstranili avto na tvoje stroške....
GOLF VI. 1.2 TSI + 2.0 TDI
WarpedOne
Prispevkov: 597 Pridružen: 03 Avg 2006, 23:18
Kraj: Hrastnik
Odgovor
Napisal/-a WarpedOne » 13 Maj 2010, 23:31
Okej, a je res treba še soli na rano?
Ja, če je bila res kraja so največje šanse da bo reč adijo za vekomaj, potem da se najde kakšen kos in na koncu da ga najdejo v enem kosu, morda celo nepoškodovanega. Včasih se tudi to zgodi.
Ne ostane ti druzga, kot da pogoltneš in greš naprej. Tolažiš se lahko z mislijo, da tisti, ki ti ga je odpeljal, 100% ne živi tako dobro kot ti in da ga življenje fejst tepe. To ni v njegovo opravičilo ampak le poskus utehe v stilu "sam sebi narhuj kazen".
Laguna Coupe GT dci 180