Clio II RS 182 cup

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
_BosTeK_
Prispevkov: 759
Pridružen: 24 Okt 2007, 16:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a _BosTeK_ »

si dal prašno barvat? Ponavlam vpr. :)
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Ne, navadno pištolno barvanje :D
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

barvanje je navadno ja. glede barve pa tko, Renault 205-110 je barva platišč, to sm povedu v trgovin kamor sm šu po barvo, na računalniku mu je use dal vn, barvo je najdu, zmešu pa po tej recepturi tko da to je to, zdej pa kva nej nardim če ni čist isti oddtenk, isti nebo nikol, mogoče bi se dal še mal prbližat, sam kej dost več ne. Če pa bom še kdaj kej štrihu bom komplet še s pokrovčki ured, ampak bom dau mat lak :D
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

Koncar napisal/-a:zmešu pa po tej recepturi tko da to je to, zdej pa kva nej nardim če ni čist isti oddtenk, isti nebo nikol, mogoče bi se dal še mal prbližat, sam kej dost več ne.
Kaj sem napisal? Problem je v tem, da so pokrovi plastični in ni barva druga. Sem šel celo iskati na ClioSport, koda je prava.
Še enkrat si vsi poglejte slike od Tortilčevega CUPa. Pokrovčki isto izgledajo drugačni. Leonid je kupil NOVE feltne in pokrovčke in so pod določenimi koti isto "drugačne barve". Če vam to ni dovolj poglejte kakšne srebrne avte, ki imajo vsi odbijače v "drugačnem odtenku" pa čeprav niso bili štrihani. :shock:
Skratka dovolj kompliciranja glede tega. :roll:
Uporabniški avatar
Primož Five
Prispevkov: 1366
Pridružen: 27 Jan 2007, 23:16
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Primož Five »

Ne tok komplicirat no bog pomagaj, pa ta avto ni mišljen za pedrajskat po cesti no lepo te prosim :lol:
Sensei Rei/Pes moj prijatelj

http://www.osterrob.si/ Zelo ostri noži
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Koncar ne sekirej se, boš vidu kakšne mam jest odbijače, pa je bil narejen vzorc po taki barvi kot je. V mokrem se zlo vidi, v suhem skor nič. Važn da so okrogle in se vrtijo :lol:
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Evo par slik od danes

Slika

Rad bi šel po treh

Slika

Slika

Slika

Občutek ko se avtu pri 5.500rpm strga je :shock:

Slika

Pa še s starejšim bratom

Slika

Slika

Zbrane so sam tabolše slike ki mi jih je dal Žiga, če mi pošlje še kakšno jo nalepim :wink:
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

Odlične slike in avto. :wink:
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3703
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Nore fotke :shock: :shock: :shock: !!
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

A se ti ne zdi, da so pokrovčki mal temnej od feltn na tej sliki :D :D :D :D

Slika

haha :D :D
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

Drgač pa ja, hudo ane, tist Ferrari je pa biu ja Burja.eu :D tut luči mu nism vidu k se mi je na rit prlepu :lol:
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Ja pokrovči Tadej, mislm, še gume si na hitr pobrau po robovih k maš tolk različn odtenek :lol:

Hvala za vožnjo :wink:
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
Ziiga
Prispevkov: 1414
Pridružen: 04 Feb 2007, 20:35
Kraj: Ljubljana Bežigrad

Odgovor Napisal/-a Ziiga »

k vidm tele slike si kr želim, da bi bil clio na cesti :cry:
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

kmetek napisal/-a:še gume si na hitr pobrau po robovih

Hvala za vožnjo :wink:
ma ja kva je tem gumam, sej držijo še neki, sam pobera jih pa k bi salamo rezu :D :D

ni za kej , pa še kdaj :D
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3703
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Stari teb so zdj pokrovčki važni k pa itak ceu auto zgleda brutalno! :lol: 8) :shock: Sam nekam velik si ga namotu u desno na tem ovinku :lol:
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Odgovori