Vgradnja el. pomika stekel clio I

Debate o vseh Renault Sport modelih (Twingo, Clio, Megane)
Uporabniški avatar
reno_audio
Prispevkov: 28
Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01

Vgradnja el. pomika stekel clio I

Odgovor Napisal/-a reno_audio »

V cliota sem vgradil el. pomik
stekel,motorčke,napeljavo in tapete sem dobil od RT-ja.
V kratkem bom še zamenjal blago na tapetah da bo vse enako.


evo nekaj slik...
tapeta...
Slika
elektro vodilo...
Slika
original stanje...
Slika
brez tapete...
Slika
vgrajeno vodilo z motorčkom...
Slika
še druga stran...
Slika
Zmontirane nove tapete in zvočnik...
Slika
malo orodja...
Slika
Slika
sestavljeno skupaj...
Slika

končni izgled...
Slika
Slika

Zadeva deluje zelo dobro
:lol: :lol: :lol: :lol:
Clio 1.2...
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Re: Vgradnja el. pomika stekel clio I

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Fajn si to zrihtal, sem tudi jaz naredil enako, pa je delovalo super. :D
Tapete pa le čimprej zamenjaj, čeprav niti negre tako zlahka kot izgleda.
Slika
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Kako si pa elektriko napeljal ? a je že bila predpriprava pa to ? ker jaz gledam, da bi si ugradil električni pomik zunanjih ogledal.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
_BosTeK_
Prispevkov: 759
Pridružen: 24 Okt 2007, 16:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a _BosTeK_ »

kaj si nardil z elektriko? Kr moja mama ima že neko pripravo, vendar dela šoferjeva stran vredu sovoznikova pa gre samo odpret. Če sem pa dal plus iz akumolatorja zravn je pa delalo gor. :roll:
tak da sem potem mogo nazaj na ročno naret :roll:
Uporabniški avatar
reno_audio
Prispevkov: 28
Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01

Odgovor Napisal/-a reno_audio »

Markolino napisal/-a:Kako si pa elektriko napeljal ? a je že bila predpriprava pa to ? ker jaz gledam, da bi si ugradil električni pomik zunanjih ogledal.
jst sm sam mislu vlečt štrom pol sm pa ugotovu da je velik kablov peljanih do vrat(sem imel samo centralno).Vzemi konektor od modela ki ima pomik ogledal in potem še ogledala pa komot zmontiraš. :)

PS. Če je tema narobe postavljena bi prosil da se jo premakne.hvala
Clio 1.2...
Uporabniški avatar
reno_audio
Prispevkov: 28
Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01

Odgovor Napisal/-a reno_audio »

_BosTeK_ napisal/-a:kaj si nardil z elektriko? Kr moja mama ima že neko pripravo, vendar dela šoferjeva stran vredu sovoznikova pa gre samo odpret. Če sem pa dal plus iz akumolatorja zravn je pa delalo gor. :roll:
tak da sem potem mogo nazaj na ročno naret :roll:
Malo preglej kable,mene je tud je**l pa sm s kontakt sprejom špricnu konektorje in stikala.Drgač sm pa tudi multimeter uporabu.
Drugič pa sam za probo zvež-drug konektor v vrata pa na motorček pa s stikalom probaš če dela pol pa radziraš. :)
Clio 1.2...
Uporabniški avatar
_BosTeK_
Prispevkov: 759
Pridružen: 24 Okt 2007, 16:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a _BosTeK_ »

sem delo vse kaj je možno pa nič...nevem sem se predal
Uporabniški avatar
R19
Prispevkov: 748
Pridružen: 11 Dec 2006, 19:35
Kraj: Sentjur / Celju

Odgovor Napisal/-a R19 »

Iz teh slikc je razvidno le to da je ta vgradnja mogoča...
Uporabniški avatar
reno_audio
Prispevkov: 28
Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01

Odgovor Napisal/-a reno_audio »

_BosTeK_ napisal/-a:sem delo vse kaj je možno pa nič...nevem sem se predal
Če dela voznikova stran mora delat tud sovoznikova.
Ti oba stikala za sovoznikovo stran delata isto(samo odpirata) ali samo eden?
Clio 1.2...
Uporabniški avatar
reno_audio
Prispevkov: 28
Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01

Odgovor Napisal/-a reno_audio »

R19 napisal/-a:Iz teh slikc je razvidno le to da je ta vgradnja mogoča...
Če te zanima kakšna podrobnost,kar vprašaj :)
Clio 1.2...
Uporabniški avatar
Ziga00
Prispevkov: 1236
Pridružen: 29 Sep 2007, 17:46
Kraj: Vnanje Gorice

Odgovor Napisal/-a Ziga00 »

Tema zaradi ustrznosti prestavljena v pravi podforum.

LP
Uporabniški avatar
rambo
Prispevkov: 1722
Pridružen: 21 Dec 2004, 00:02
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a rambo »

Ziga00 napisal/-a:Tema zaradi ustrznosti prestavljena v pravi podforum.

LP
zakaj mi sedaj po zimi voznikovo okno ful poci ko ga odprem
pa je avto bil sedaj mesec dni v garazi na toplem
Renault Laguna Monaco GP 2.0t-NAPRODAJ-FOR SALE
Renault Megane Coupe 2.0 16V L96 - SOLD
clio 1.4 RT letnik 95 BUHTL - SOLD
Uporabniški avatar
reno_audio
Prispevkov: 28
Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01

Odgovor Napisal/-a reno_audio »

Mogoče ti šipa malo"zagrabi",če pa to dela bolj na pogosto bi blo treba pogledat. :)
Clio 1.2...
Uporabniški avatar
_BosTeK_
Prispevkov: 759
Pridružen: 24 Okt 2007, 16:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a _BosTeK_ »

reno_audio napisal/-a:
_BosTeK_ napisal/-a:sem delo vse kaj je možno pa nič...nevem sem se predal
Če dela voznikova stran mora delat tud sovoznikova.
Ti oba stikala za sovoznikovo stran delata isto(samo odpirata) ali samo eden?
oba2 samo odpirata :roll:
Uporabniški avatar
reno_audio
Prispevkov: 28
Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01

Odgovor Napisal/-a reno_audio »

Pol je verjeten kakšen kabel prekinjen,probi pomert na konektorju pri vratih
če je kej napetosti.
Clio 1.2...
Odgovori