Clio II RS 182 cup

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
_BosTeK_
Prispevkov: 759
Pridružen: 24 Okt 2007, 16:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a _BosTeK_ »

ful dobro. to si dal prašno barvat?
Uporabniški avatar
Figo
Prispevkov: 623
Pridružen: 14 Avg 2005, 22:00
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Figo »

To mas neko cudno barvo....
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

No dej da boš jutr se kej vozu, da bojo gume u nedelo že ulaufane :lol:

Prou hud zgleda zdej, lepš k na ceglih :D

Sam so res mal svetlejš k pokrovčki :?
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

barva je 205-110 od Mobihela, to mi je naredu, pršla pa je mal svetlejša je. Zdj pa dost o tem kva je svetlješ k že ceu dan poslušam :evil: hec hec, nimaš kej tkole je pršl, k bojo umazane bojo iste :lol:
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

Ma dj parkrat zabremzi fajn pa bo vse približno isto usrano in sivo kaj se sekiraš kaj drugi govorijo pa pišejo tkole po forumih. :lol:
Je pa možno, da bi še en sloj barve pomagal. Ne bi bilo prvič, da je fora v slojih barve. :?
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

ej trikrat mi jih je potegnu čez, pa še lak pol na koncu. Ja sej nimaš kej, tok se mi pa negre da bom šou zdej še pokrovčke barvat. V tem primeru grem pa use še na temnej tako grafitno. al pa mogoče clo mat lak :D
Uporabniški avatar
gagi'd hype
Prispevkov: 2191
Pridružen: 27 Feb 2007, 13:21
Kraj: od sevnice do Ljubljane

Odgovor Napisal/-a gagi'd hype »

pokrovčke dol :twisted:
Slika
Za vas se trudimo urejati naslovno stran, zato nam bo v veselje, če malo pokukate :D
Uporabniški avatar
d_leonit
Prispevkov: 512
Pridružen: 21 Maj 2006, 14:32

Odgovor Napisal/-a d_leonit »

kmetek napisal/-a:No dej da boš jutr se kej vozu, da bojo gume u nedelo že ulaufane :lol:

Prou hud zgleda zdej, lepš k na ceglih :D

Sam so res mal svetlejš k pokrovčki :?
Pokrovčki so že v originalu temnejši kot feltne, zato ker so plastični. Tako da je to nekaj normalnega.
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

d_leonit napisal/-a:Pokrovčki so že v originalu temnejši kot feltne, zato ker so plastični. Tako da je to nekaj normalnega.
Sam res, to pa ni nikomur padlo na pamet. Plastika in pleh imata VEDNO drugačen odtenek na koncu, čeprav uporabljaš ISTO barvo!
Slika
Uporabniški avatar
Figo
Prispevkov: 623
Pridružen: 14 Avg 2005, 22:00
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Figo »

Neki ne razumem. Si ti po svoje dal barvo oziroma katera ti je lepa, al si hotel tako, kot ima renault original. Ker ce si zelel tako, kot je original, je res falil...te ne izgledajo dovolj agresivne.
Uporabniški avatar
NejcZ
Prispevkov: 501
Pridružen: 19 Apr 2009, 11:18
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a NejcZ »

Motiš se.. samo slika je precej slabe kakovosti.
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

A dajte no glumit.Kaj pa tejle barvi manka? Na zadnji sliki na tej strani se lepo vidi,da so pravtako pokrovčki temnejši kot pa feltne same.

Supr si jih obnoviu in lepo,da si se odločil jih obdržati.
Uporabniški avatar
Igla
Prispevkov: 660
Pridružen: 28 Jul 2008, 17:32
Kraj: Deskle

Odgovor Napisal/-a Igla »

Figotu se samo kolca po njegovih cup :)))

Sicer pa ti predlagam da ujameš kje Nightmareta, da naredita skupaj en shoot :) Staro-novo, ker sta oba v izredno lepi kondiciji!
Clio l.99 1.2 60KM
Uporabniški avatar
Figo
Prispevkov: 623
Pridružen: 14 Avg 2005, 22:00
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Figo »

Igla napisal/-a:Figotu se samo kolca po njegovih cup :)))

Sicer pa ti predlagam da ujameš kje Nightmareta, da naredita skupaj en shoot :) Staro-novo, ker sta oba v izredno lepi kondiciji!
Mam jaz cup, se dve cole vecje sedaj 8) 8)
Feltne so lepe in ze od samega zacetka navijam, da jih pusti gor in ne daja druge. Mogoce barva ni popolnoma enaka ampak ok-lepo zgleda. kdor ne ve, ne bo pogruntal.
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

Igla napisal/-a:Figotu se samo kolca po njegovih cup :)))

Sicer pa ti predlagam da ujameš kje Nightmareta, da naredita skupaj en shoot :) Staro-novo, ker sta oba v izredno lepi kondiciji!
Jutr če bo vse posreči. :wink:
Odgovori