Zanimivi oglasi po internetu - printscreen in link OBVEZNA

Vse čudne teme in izlivi inteligence
Odgovori
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

jero_13 napisal/-a:A dej no... M3 špegli, spredi pa zadi clean look. Nebi komenteru... Je pa res lepo ohranjena ni kej...

Ljubitelj my ass...
Tole pa že niso M3 špegli. :P
Uporabniški avatar
jero_13
Prispevkov: 2006
Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06

Odgovor Napisal/-a jero_13 »

nightmare napisal/-a:Tole pa že niso M3 špegli. :P
Kar kol so že so ogabni...

Fantje poglejte si tole kaj se prodaja :D

Slika

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0238126999
Slika

Drive it like you stole it.

Član Renault kluba Slovenije
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Odgovor Napisal/-a wily »

sam tole ni original, v filmu je mel vrate pošvasane dol, k da je skaku noter čez šajbo, tal ma pa kljuke :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
5 GTT
Prispevkov: 597
Pridružen: 13 Dec 2007, 21:55
Kraj: Hrpelje

Odgovor Napisal/-a 5 GTT »

Zanimivo!

Prodaja se moj twingič izpred 16stih let :D

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3477785&show=1

Žal malo okrnjen :( , takrat je bil tak :twisted:

Slika
Slika
*************************************
Deli R5/GT turbo- 041687548
*************************************
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Odgovor Napisal/-a wily »

pred 16tim letim si mel ti tega twingača :shock: :shock: ? a res al ka?
pol se je pa kr fajn držal na cesti
Uporabniški avatar
5 GTT
Prispevkov: 597
Pridružen: 13 Dec 2007, 21:55
Kraj: Hrpelje

Odgovor Napisal/-a 5 GTT »

Ja, ja.., kr dobro se je obdržal- pa še piše da je dobro ohranjen :D

Ja jaz sem kupu takrat novega, pa ga obleku v "Lester body kit", pa dal 14stke gor (nazadnje so ble momo corse ne kot te na sliki) pol je bil znižan, pa neki športen auspuh, pa filter, pa momo volan, pa hudo musko za un cajt :P

..je bil eden med prvimi twingoti in sploh prvi stunan (takrat itak tega pr nas skor poznali niso...) vsi so se obračali za njim :D :oops:

žal nimam kšnih pametnih slik od njega :cry: takrat še ni blo digitalcow :twisted:
*************************************
Deli R5/GT turbo- 041687548
*************************************
Uporabniški avatar
andrej86
Prispevkov: 1319
Pridružen: 02 Mar 2007, 16:37
Kraj: Lenart v Slovenskih goricah

Odgovor Napisal/-a andrej86 »

ne vem za vas,ampak tale tip s tem batmobilom me dela že pošteno živčnega. :mad:
kadarkoli greš na avto.net in si ogledaš zadnjih 100 oddanih oglasov ma tale primat to hondo tam gor. kaj nonstop oglas oddaja? pa še cena - omfg :icecream:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3486223&show=1
Slika

upam da čimprej proda to čudo da nebo nonstop gnjavil s tem oglasom
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Ha, pav ti bodi, kaj pa gledaš Honde in ostale znamke. Če si pravi Renault fan boš zmer sam renoje gledou :P
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
pluty
Prispevkov: 384
Pridružen: 19 Jan 2009, 00:47

Odgovor Napisal/-a pluty »

Saj je napisal da je vedno pod zadnjih 100 :wink:
Uporabniški avatar
enej_46
Prispevkov: 1297
Pridružen: 20 Feb 2007, 16:49
Kraj: Koper - Prade

Odgovor Napisal/-a enej_46 »

to crx je delal moj kolega in je bil lastnik do 2h mesecev nazaj, sedaj jo ima en iz okolice kopra ki neki šverca, nek zemo al kaj jaz vem kaj je..
vrjetno se je nategnu ki je dal več zanjo kot jo zdej prodaja in se jo hoče čimprej rešit, a,ja slike pa so od prejšnjega lastnika :)
Slika
事実は拳ではない!
Uporabniški avatar
andrej86
Prispevkov: 1319
Pridružen: 02 Mar 2007, 16:37
Kraj: Lenart v Slovenskih goricah

Odgovor Napisal/-a andrej86 »

kmetek napisal/-a:Ha, pav ti bodi, kaj pa gledaš Honde in ostale znamke. Če si pravi Renault fan boš zmer sam renoje gledou :P
saj bi še mogoče,samo odkrito povej ko si videl prvo sliko si videl za katero firmo avta gre ? :lol: :twisted:

zdaj sem oglas spet kliknil in ne obstaja več :D veš da je moral refreshat da je spet gor med prvih 100 :lol:

evo : pred par minutami je oglas izginil glejte kje je zdaj :D tip misli da je na Glasuj.zame :a2_grinn
Slika
:twisted:
Uporabniški avatar
matejpurgar19
Prispevkov: 788
Pridružen: 21 Mar 2008, 17:11

Odgovor Napisal/-a matejpurgar19 »

Podpis pod tole. sm naredu enako in bil je res med zadnjimi 100.

:D

kaj je pa sprednji odbijač neki slikar photoshop.
SlikaSlikaSlika
Renault 5 Bye bye, 1.4. l.96
Renault Clio Be bop, 1.2 l.96
Renault Laguna Dynamique, 1.8 l.01
Renault Clio 2 Extreme 1.2 16v l.04
Volvo V50 Momentum 2.0D l.,09
robertos
Prispevkov: 15
Pridružen: 24 Apr 2008, 11:19

oi

Odgovor Napisal/-a robertos »

Ja ta honda je tam blizek zelezniske postaje v kopru. Drgač pa sem sam zelo velik na avto.net in sem jo dostikrat opazu na zanjih 100.Opazu sem pa tud da je iz 120.000km po enem tednu prišla na 107.000km, po se 2 tednih pa na trenutnih 97.000km :lol: tak da so redno zbijani kilometri hahaha :D
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Fantje pejte ponjo. Tole je pa redkost !! Svaka čast lastniku :wink:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3470852&show=1
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Odgovor Napisal/-a wily »

Markolino napisal/-a:Fantje pejte ponjo. Tole je pa redkost !! Svaka čast lastniku :wink:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3470852&show=1
sej je možakar na forumu! poglej temo prodam je ta 19ka noter.
Odgovori