Imam novega senika 09, ki ima tft display in sedaj sem že večkrat opazil da se mi ta števec oz display resetira! Resetira se potovalni rac, dnevni km ne in postavi se na osnovni jezik menija! Nevem kaj bi bilo mogoce ko pade temperatura pod -5 ker to se mi je zgodilo 4x in to vedno zjutraj ko pridem v avto!
Če bi imel kdo kak nasvet se ze vnaprej zahvaljujem.
nov senik in reset pot rač
Pozdravljeni
Padec elektrike
Lep pozdrav
Padec elektrike
Lep pozdrav
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]
https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;

