Obujam staro temo. Kateri SW uporabit za branje napak na Renaultih z univerzalnim OBDII testerjem (ELM 327)? Po možnosti kaj takega, da bi se dalo še kako SRS lučko resetirat. Drugače pa mi je od univerzalnih programov še najbolj všeč Digimoto 4.3
Tester optima 5800, prime pa vse avte nekje do 2002. Vse funkcije,original renaultov. Zraven tudi voziček, kateri omogoča meritve: elektronski test kompresije, A meter,V meter, osciloskop,...Zraven vsi kabli,...