Scenic 2009/10 par vprašanj
- MrTwelveTrees
- Prispevkov: 47
- Pridružen: 11 Dec 2009, 23:04
Scenic 2009/10 par vprašanj
Zdravo, sem nov tukaj, po 4 avtomobilih znamke Hyundai doma, je zdaj naročen novi Scenic ki pride na dom Januarja. 1,5 dci Dynamic
par vprašanj:
1) ali ta novi sceni pri vžigu izpiše tudi stanje -količino motornega olja
2) Vzel sem boljsi avtoradio 4x30w ... na testni vožnji sem probal MP3, samo se ime komada ni pokazalo v celoti - ime / naslov / ime fajla bi se moral vrtet - da bi pokazal cel naslov ?
hvala za odgovore !
par vprašanj:
1) ali ta novi sceni pri vžigu izpiše tudi stanje -količino motornega olja
2) Vzel sem boljsi avtoradio 4x30w ... na testni vožnji sem probal MP3, samo se ime komada ni pokazalo v celoti - ime / naslov / ime fajla bi se moral vrtet - da bi pokazal cel naslov ?
hvala za odgovore !
- MrTwelveTrees
- Prispevkov: 47
- Pridružen: 11 Dec 2009, 23:04
- MrTwelveTrees
- Prispevkov: 47
- Pridružen: 11 Dec 2009, 23:04
žal ne, xenon pride cca 900 eur ... pa na avto se čaka, že tako sem žel v minus... tako da ni bilo finančno možno
zakaj sprašujem za xenon kit, ker imam že lepe izkušnje z njim - imel sem ga v Elantri cca 2 leti, super + luč je imel lep snop - ni svetila nekam v tri krasne... zato sprašujem če je xenon kit že kdo montiral v novega scenica (2010)
zakaj sprašujem za xenon kit, ker imam že lepe izkušnje z njim - imel sem ga v Elantri cca 2 leti, super + luč je imel lep snop - ni svetila nekam v tri krasne... zato sprašujem če je xenon kit že kdo montiral v novega scenica (2010)
- MrTwelveTrees
- Prispevkov: 47
- Pridružen: 11 Dec 2009, 23:04
nisem neki kekec ki vgrajuje xenon kit kar v vse parabole
sem že vfradil tak kit v več avtov in se zelo razlikuje,
recimo elantra je imela tako lep snop usmerjen - nič naokoli
kot pa recimo hyundai Getz - polom ... sveti vse na okoli
zato sprašujem
ja, kazen sem pripravljen plačat, raje to kot pa da vozim prehitro, ali da me dobijo pijanega (sploh ne pijem drugače)
sicer pa vedno dam najmanj 1 pozicijo snopa bolj dol, da ne moti vozila ki voizjo nasproti
in ponoči če vozim me tako oči ne bolijo, xenon res veliko pomaga
sploh pa je ta tema že zažla off-topic, zato prosim pišite tisti ki ste xenon kit že vradili v novega scenica 2010 - izkušnje
hvala.
sem že vfradil tak kit v več avtov in se zelo razlikuje,
recimo elantra je imela tako lep snop usmerjen - nič naokoli
kot pa recimo hyundai Getz - polom ... sveti vse na okoli
zato sprašujem
ja, kazen sem pripravljen plačat, raje to kot pa da vozim prehitro, ali da me dobijo pijanega (sploh ne pijem drugače)
sicer pa vedno dam najmanj 1 pozicijo snopa bolj dol, da ne moti vozila ki voizjo nasproti
in ponoči če vozim me tako oči ne bolijo, xenon res veliko pomaga
sploh pa je ta tema že zažla off-topic, zato prosim pišite tisti ki ste xenon kit že vradili v novega scenica 2010 - izkušnje
hvala.
Najbrž ni veliko takih tukaj gor (pa tud nasploh), ki bi imeli v omenjenem Scenicu vgrajen xenon-kit.
Sicer pa dobrih 400€ (kolikor je kazen zrd neizpravnega vozila; a original xenon je še enkrat toliko, pa se nimaš česa bat) je še malenkost, samo, ko bo karambol, bo pa cifra konkretno višja (če boš na tapravga naletu)...
Sicer pa dobrih 400€ (kolikor je kazen zrd neizpravnega vozila; a original xenon je še enkrat toliko, pa se nimaš česa bat) je še malenkost, samo, ko bo karambol, bo pa cifra konkretno višja (če boš na tapravga naletu)...
- MrTwelveTrees
- Prispevkov: 47
- Pridružen: 11 Dec 2009, 23:04
Da, vse se da sprogramirat, meglenke, parkirne, ko odkleneš, zakleneš, 5s, 10s,... Samo na taprave ljudi se moreš obrnit, tukaj ti pa ne morem pomagat.
Vem da ma Astra letnik okol 2000 večino teh stvari možnih sprogramirat preko različnih kombinacij ukazov (npr.: kontakt, desni žmigovc, dolge luči, BC tipka,... samo kot primer)
Vem da ma Astra letnik okol 2000 večino teh stvari možnih sprogramirat preko različnih kombinacij ukazov (npr.: kontakt, desni žmigovc, dolge luči, BC tipka,... samo kot primer)
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku 






