Kje delate redne servise?

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Kje delate redne servise?

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Imate kakšno priporočilo, kje narediti redni servis?

Imel sem namen narediti pri Realu, pa pride menjava olja in filtra (2. redni servis na Twingo RS, 40.000km) ter nadomestno vozilo za pol dneva okoli 220€ :?

Za enak servis računajo pri Timiju v Novem Mestu 135€ 8) Z njimi sem super zadovoljen, samo malce daleč so :(

Ve kdo za kakšen dober, cenovno ugoden servis v Ljubljani ali okolici?
Slika
iro
Prispevkov: 565
Pridružen: 05 Okt 2006, 10:28

Odgovor Napisal/-a iro »

Zmen se za soboto pa maš en tak mali izlet....
Uporabniški avatar
Shooter
Prispevkov: 406
Pridružen: 08 Avg 2009, 13:24
Kraj: Podsreda

Odgovor Napisal/-a Shooter »

ma te serviserji so itak sami strojani.Danes so me nategnal ko majmuna za olje za megana 2.0dci ki ga gre po tehnicni knizici 5,9l so mi ga prodali 7,5l gre za olje elf solaris in olni filter.use skupaj je naneslo 280eur :shock: :shock: .
pa to se ni use zraven so mi naredili se 20kilometrov in zracunali se 23eur za te storitve.
potem pa se trgovc rece da da full popusta.ampak se je nahitr pobral ko je vido da mi platformo uzdiguje.
Nikoli vec v trebnje na servis golazn
iro
Prispevkov: 565
Pridružen: 05 Okt 2006, 10:28

Odgovor Napisal/-a iro »

Drugič olje sam prnesi.
dr__de

Odgovor Napisal/-a dr__de »

a dej dej stupo tako daleč pa spet ni :lol: Do Novega mesta (mesto se z malo piše veš? :lol: ) porabš tolk cajta k iz enga konca lj do druzga če je mal več gužve :lol: Pa tud če daš 20€ za bencin tja pa nazaj, te še zmer cenej pride :wink:
Uporabniški avatar
robertp
Prispevkov: 1624
Pridružen: 29 Jul 2005, 08:13
Kraj: Vodice

Re: Kje delate redne servise?

Odgovor Napisal/-a robertp »

Nadomestno vozilo bi moralo biti free (saj pri meni je). Pooblaščen Renault servis, samo nekaj ulic stran od Reala...
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
Uporabniški avatar
James
Prispevkov: 307
Pridružen: 16 Okt 2005, 19:30
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a James »

Sam sem delal prvi servis na Štajerskem Avtodomu in me je prišel 150eur. Nadomestno vozilo bi moral posebej plačati, tako da sem šel raje na kavo. Če ve kdo za kakšen originalni servis v MB ali okolici, ki je cenejši se priporočam. Ker na zgoraj omenjenem so katastrofa, pa še avto sem pri njih kupil. :?
obi
Prispevkov: 1755
Pridružen: 27 Jun 2005, 18:08
Kraj: medvoški štajerc

Odgovor Napisal/-a obi »

Stupo maš ZS
Štrom for wife, UPS for life.
Uporabniški avatar
tekač
Prispevkov: 33
Pridružen: 12 Mar 2007, 23:30
Kraj: kranj

Odgovor Napisal/-a tekač »

pooblaščenci so res ena velika bolečina.
mene v KR na Laborah ne vidijo, pa tudi jaz sem tam kupil rabljeno vozoli.
sem bil pa oni dan prijetno presenečen, ko sem pri Malgaju na Tržaški dobil tepihe po pravi ceni - vem kje so jih kupili in za koliko, a so odprodali celo zalogo njim.
Uporabniški avatar
Spidojc
Prispevkov: 809
Pridružen: 24 Mar 2008, 21:46

Odgovor Napisal/-a Spidojc »

Jest sem do nedavnega vozu na avto car mengeš kjer so računali po že naprej postavljenem ceniku,menjava olja ter filtra me je prišla 20-25€(sm že pozabu sam več ni bilo) sam sem pa olje pa filter sabo prinesel.
Slika
Uporabniški avatar
DonLuigi
Prispevkov: 275
Pridružen: 03 Dec 2007, 20:17
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a DonLuigi »

Pri popoldancu za par € + materijal.
Uporabniški avatar
Tadej
Prispevkov: 3232
Pridružen: 27 Nov 2005, 16:30
Kraj: Kočevje

Odgovor Napisal/-a Tadej »

DonLuigi napisal/-a:Pri popoldancu za par € + materijal.
A ti da tudi štempl v servisno knjigo, da ti garancija velja?
Uporabniški avatar
DonLuigi
Prispevkov: 275
Pridružen: 03 Dec 2007, 20:17
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a DonLuigi »

Tadej napisal/-a:
DonLuigi napisal/-a:Pri popoldancu za par € + materijal.
A ti da tudi štempl v servisno knjigo, da ti garancija velja?
Štempla seveda ni tako da ta varijanta odpade, če imaš še avto v garanciji. Odpade tudi, če imaš relativno nov avto in planiraš prodat, pa rabiš štemplje.

Moj megane ima že 6.5 let in 165K km, tako da tisti štemplji niso glih kej vredni. Je pa delo na uradnem servisu 5 - 7 x dražje od popoldanca. Sej ne rečem, da se najde kak dober uradni servis, sam "uradni" ni absolutno nobena garancija, da mehanik ve, kaj dela. Zaradi nesposobnosti enga mehanika sem na uradnem servisu enkrat plačal 400€ več, kot bi bilo treba. In pol ma še jajca za svoje delo 150€ računat.
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

DonLuigi napisal/-a:
Tadej napisal/-a:
DonLuigi napisal/-a:Pri popoldancu za par € + materijal.
A ti da tudi štempl v servisno knjigo, da ti garancija velja?
Štempla seveda ni tako da ta varijanta odpade, če imaš še avto v garanciji. Odpade tudi, če imaš relativno nov avto in planiraš prodat, pa rabiš štemplje.

Moj megane ima že 6.5 let in 165K km, tako da tisti štemplji niso glih kej vredni. Je pa delo na uradnem servisu 5 - 7 x dražje od popoldanca. Sej ne rečem, da se najde kak dober uradni servis, sam "uradni" ni absolutno nobena garancija, da mehanik ve, kaj dela. Zaradi nesposobnosti enga mehanika sem na uradnem servisu enkrat plačal 400€ več, kot bi bilo treba. In pol ma še jajca za svoje delo 150€ računat.
stupo ma nov avto tko da ma tri leta REnault garancije oz do 80 000 km... za to rabi štempl da mu velja garancija! če karkoli pride da lahko uveljavlja garancijo drugače mu pa zapade...

ti maš pa čiz drugačen primer... v tem primeru nwm če kdo voz avto na pooblaščen servis..
Slika
Uporabniški avatar
Andyr26
Prispevkov: 232
Pridružen: 29 Maj 2009, 14:34

Odgovor Napisal/-a Andyr26 »

Če ni skrivnost, kateri pa ja ta poolaščenec samo par ulic stran od Reala?
Renault Laguna II Initiale Paris 2.0dci 127kW l.2007
Odgovori