Clio 1,5dci 82ks - menjava šob

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
cirilko
Prispevkov: 11
Pridružen: 06 Nov 2007, 13:23
Kraj: okolica LJ

Odgovor Napisal/-a cirilko »

imam istega cliota in sem mel kup problemov glede šob!! šobe so na videz iste sam jaz sem dal not od 65km cliota in zjebal dva motorja(stopil bat, ventil) tko da preveri ena številka je na vseh šobah ista in naj se ujema z starimi!l.p.
Carpe diem!
partyzan
Prispevkov: 8
Pridružen: 14 Apr 2006, 16:02
Kraj: okolica Lj

Odgovor Napisal/-a partyzan »

@emc2: Kje si našel kataloške števlke za cliota? Bi rabil tudi številke za novejši tip cliota.

Lep pozdrav
Uporabniški avatar
Tadej
Prispevkov: 3232
Pridružen: 27 Nov 2005, 16:30
Kraj: Kočevje

Odgovor Napisal/-a Tadej »

Z jurretove teme:
jurre napisal/-a:pol ti se dolg drzijo...zdj upam da ne bo se EGR sel, ker je 160EUR nov :mad:

za ceno pa rajs ne vpras :?

sobe sem vzel original Renault, ker mislim avto se nekaj casa met... drugace so na servisu 270 EUR/komad, so pa 4 (pri meni so bile vse zanic ze, napako je sicer kazalo samo na 4. :? ). Pa zazeljeno je naftni filter menjat, da ne ostanejo kaksni opilki notri od starega - to je nekje 30EUR. Plus delo - 2 uri dela. Sicer sem imel nekaj popusta ampak je vseeno velik strosek :?
Uporabniški avatar
primc81
Prispevkov: 32
Pridružen: 24 Nov 2009, 13:31

Odgovor Napisal/-a primc81 »

je kr drag šport biti lastnik renault-a, če kaj zafrkava... lastne izkušnje...
Odgovori