Hvala za info..
LP

Mogoče je ta flow senzor enostavno signal od injektorja, tk ma volvo narejeno, in ga priklopiš kr direkt na kabl ki proži injektorje (masa).Shusuglao napisal/-a:števci bi delali, BC pa bolj ne
rabiš en zelen konektor ki ga nimaš
gor imaš napisano kateri kabli pridejo na konektor, pa poglej kaj rabiš
tudi če bo delalo, dvomim da bi prav kazal
jaz sem se že tudi praskal po glavi kako naj to reč namontiram na avto z uplinjačem
končalo se je pri "flow"senzorju, kje je ta reč sploh, kako zgleda?![]()
povsod je samo konektor narisan
sem cel avto okol obrnil pa ni nič takega nikjer