Cene goriva
Saj na BMW forumu se že dog zbiramo
pa ni še nč. Najbolj, da bi avtomobilisti združl moči, pa šli vsi, saj se gre za ceno pogonskih goriv, torej se tiče nas vseh. Lahko bi bili vzor politikom, da znamo kljub drugačnim znamka avtomobilov, kjer se krešejo različna mnenja
ob pomembnih stvareh prijeti skupaj in kaj narediti. Ne pa ko naši politiki, ki v pomembni stvari, kot je reševanje državne meje, še vedno ne najdejo skupnega jezika in samo gledajo kdo bo izpadel bolj lep.
BMW E39 530dTA
Spodobi se upret zaradi tega, da se izpolni tale trditev, ki jo je govoril Finančni minister Križanič pred letom.
Je na koncu videa.
http://tvslo.si/predvajaj/bencin-se-dra ... .49113937/
Je na koncu videa.
http://tvslo.si/predvajaj/bencin-se-dra ... .49113937/
BMW E39 530dTA
Jaz sem za. Sem iz Bele Krajine ampak če bo treba vzamem dopust in pridem pred parlament.
ŠIK Vulkanizerstvo, vgradnja avtoplina, protikorozijska zaščita, AVTOVLEKA 24H
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG
Nove cene bencina:
95-oktanski ---- NOVA CENA: 1,125 evra (- 1 cent)
98-oktanski ---- NOVA CENA: 1,143 evra (- 1 cent)
Dizel ---- NOVA CENA: 1,061 evra (- 0,7 centa)
Kurilno olje ---- NOVA CENA: 0,617 evra (- 0,8 centa)
Ce bom natankal 40 litrov, bom imel za 1,4 kave vec kot pred to "pocenitvijo" iz kavnega avtomata v sluzbi kjer kava stane 20 centov
95-oktanski ---- NOVA CENA: 1,125 evra (- 1 cent)
98-oktanski ---- NOVA CENA: 1,143 evra (- 1 cent)
Dizel ---- NOVA CENA: 1,061 evra (- 0,7 centa)
Kurilno olje ---- NOVA CENA: 0,617 evra (- 0,8 centa)
Ce bom natankal 40 litrov, bom imel za 1,4 kave vec kot pred to "pocenitvijo" iz kavnega avtomata v sluzbi kjer kava stane 20 centov
Lp RoZleht
Pri nas je 0,25€. Pri nas manj profitiram 
ŠIK Vulkanizerstvo, vgradnja avtoplina, protikorozijska zaščita, AVTOVLEKA 24H
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG
ena najbolj prodajanega 95 in 98-oktanskega goriva bo še naslednjih 14
dni ostala enaka. Za liter prvega bo tako še naprej treba odšteti 1,125 evra, za liter
drugega pa 1,143 evra.
Od polnoči pa bosta malenkost cenejša dizel in kurilno olje. za liter dizla bo treba odšteti
1,056 evra, oziroma pol centa manj. Liter kurilnega olja pa bo stal 0,610 evra, oziroma
0,7 centa manj.
http://www.finance.si/264882/Z-decembro ... rilno-olje
dni ostala enaka. Za liter prvega bo tako še naprej treba odšteti 1,125 evra, za liter
drugega pa 1,143 evra.
Od polnoči pa bosta malenkost cenejša dizel in kurilno olje. za liter dizla bo treba odšteti
1,056 evra, oziroma pol centa manj. Liter kurilnega olja pa bo stal 0,610 evra, oziroma
0,7 centa manj.
http://www.finance.si/264882/Z-decembro ... rilno-olje




