mam megana 1.9 dci 2003 88Kw v prostem teku vcasih no vedno bolj pogosto avto trese obrati mu ne padejo ampak ga trese je mozno da je kaki nosilec slab al kaki blazilec tresljajev.
mam megana 1.9 dci 2003 88Kw v prostem teku vcasih no vedno bolj pogosto avto trese obrati mu ne padejo ampak ga trese je mozno da je kaki nosilec slab al kaki blazilec tresljajev.
Lp Jernej
Po vsej verjetnosti je ena od sob hin....( pri meni 4 soba ).
hmmm upam da ni v kratkem bom dal avto na tester ampak do sedaj mi ni javlo kake napake oz. se mi ni nobena lucka prizgala.Pa avto gre tudi normalno normalno pospecuje nic ne cuka samo to tresenje je vcasih prisotno v prostem teku.
Jaz sem ravnokar zarad istih simptomov menjaval zadnji spodnji nosilec mtorja (kost mu nekateri recejo). Ni drag, menjava enostavna (samo 2 vijaka), razlika vec kot ocitna.
Lp,Aly
Honda Civic 1.4 EJ9 Zircon Blue Metallic. It's a limited edition colour, only made 500 of them for Europe.
pozdrav,
meni tudi trese, sploh zjutraj ko ga prvic vzgem. ce potem dolg laufa se malo umiri....ampak, ce prizgem klimo potem tresenje izgine, obrati malenkost narastejo...