avto laufa na 1500 obratov pri prostem teku
med voznjo cuka ke do 3500 obratov
porabo ima neverjetno visoko
je pa bosch mono sistem
Kaj je potrebno storiti?
Jaz sem cel sistem prepucal ,tut filtre zamenjal.
Se lepo zahvaljujem za odgovor
LP Aljaz
Kk se pa to preveri? Treba novega dat?Stupo napisal/-a:Mogoce motorcek prostega teka.