Predstavite Vašega Renault-a
RobMayth
Prispevkov: 549 Pridružen: 28 Okt 2008, 10:11
Kraj: ...It's Balkan you know, i change Bentley to Lada...
Odgovor
Napisal/-a RobMayth » 29 Mar 2009, 20:41
DragR napisal/-a: RobMayth napisal/-a: vinsko rdec 4 vratni 16V s sirokimi boki in s 16V masino ter vsem kar spada poleg
Dej ksno sliko nared kako je cez boke narjen ce se ti da
Se bom potrudil ja, ampak vecinoma imam sreco da se pelje mimo in ne stoji tako da nic ne obljubim....je pa nenormalno lep
My penis is so polite, it stands up so girls have a place to sit down...
Nicc0
Prispevkov: 1518 Pridružen: 21 Nov 2006, 16:32
Odgovor
Napisal/-a Nicc0 » 29 Mar 2009, 22:11
ph1? kje priblizno? ga se nisem videl nazalost :S
RobMayth
Prispevkov: 549 Pridružen: 28 Okt 2008, 10:11
Kraj: ...It's Balkan you know, i change Bentley to Lada...
Odgovor
Napisal/-a RobMayth » 29 Mar 2009, 22:17
Nicc0 napisal/-a: ph1? kje priblizno? ga se nisem videl nazalost :S
Meni ga je parkrat uspelo na Teznu videti v blizini panonske ulice....bom postal bolj pozoren
My penis is so polite, it stands up so girls have a place to sit down...
Hitmen
Prispevkov: 37 Pridružen: 03 Maj 2008, 16:08
Kraj: Novo mesto
Odgovor
Napisal/-a Hitmen » 29 Mar 2009, 22:23
RobMayth napisal/-a: Nicc0 napisal/-a: ph1? kje priblizno? ga se nisem videl nazalost :S
Meni ga je parkrat uspelo na Teznu videti v blizini panonske ulice....bom postal bolj pozoren
No ce ti nebo uspelo kje poslikat pa kar na cesto skoc pa ga ustav pa poslikaj pol pa mu dej za kavo in naj gre naprej.hahahaha hecam se
Ce ti bo kje slucajn uspelo pa ga poslikaj
Lep pozdrav
alenka_rm
Prispevkov: 143 Pridružen: 12 Jan 2009, 16:16
Kraj: Maribor
Odgovor
Napisal/-a alenka_rm » 29 Mar 2009, 23:06
hudo
lep je ko svincnik:D
jero_13
Prispevkov: 2006 Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06
Odgovor
Napisal/-a jero_13 » 29 Maj 2009, 19:59
Kako kej napreduje projekt?
Drive it like you stole it.
Član Renault kluba Slovenije