izpraznil sem ze veliko tankov goriva , dodajal additive gorivu za ciscenje. Svecke imajo kakik 10 000 km, kablov ta avto nima ker ima elektricne tuljave posamezne na vsaki svecki.
Tester je pokazal napako katalizatorja, dali smo ga dol in ugotovili da je res zamasen. Namesto katalizatorja dali gor samo cev da je bila pot prehodna. Se vedno dela isto, avto dusi in ne vlece, moras spustis gas da cukne naprej
mehanik pravi da bo probal zamenjat sonde, ce ni to, je kriv racunalnik pravi?
Ali je res to? ali bo potem se kaj drugega?
Mogoce pa res kaj z gorivom ( avto nima filtra, menja se skupaj s crpalko )
Ce ima kdo resitev kljub vsemu, prosim?
hvala za dosedajsnje odgovore
Lep dan
V slogi je mo?®, oziroma ve?® glav ve?® zelja..