Tako zdaj zgleda moj Clio, vendar se ni konec.
Predelati moram se zadnji konec.Boke od ventilarja bom prenesel na zadnja vrata tako da bo zgledal kot ventilar s stirimi vrati.Vse bom poslikal kako bo potekalo delo kleparstva in predelave . Na koncu pa se od ventilarja motor.
prednji konc se mi ne dopade brez letvic po luceh pa zmigovcih,pa tst podalsek odbijaca je cist odvec...drugac pa pohvale za trud pa voljo,da prerihtas avto
MuRiCi napisal/-a:prednji konc se mi ne dopade brez letvic po luceh pa zmigovcih,pa tst podalsek odbijaca je cist odvec...drugac pa pohvale za trud pa voljo,da prerihtas avto
Letvice grejo itak stran ker bodo tudi druge luci in pa studiram o originalnem braniku prednjem drugac pa gre spodnji del stran in pride drug dost lepsi.
B|ind napisal/-a:Al pa ce bio kupu dejanskega 1.8 16v
Sicer pa ce mas veselje pa voljo, potem pa kr rihtaj
Se mi trenutno stanje prednjega dela ne dopade..
Sem bil ze nameraval sam ne obstaja stiri vratni , zdaj pa bo obstajal ker si ga bom naredu.
Drugac pa mam veselje ker vse sam naredim, pa tut prijatle mam take ki mi pomagajo.
To bo pa ogromn dela nrdit stirvratnga ventilarja Kko bos pa kluke resu? Vrjetn da bo brez kluk, pa da bo odpiranje vrat na motorcke? Pa okol sip treba use predelat itd. Mas pa voljo.
Naj te potolazim, da ne bos edini s takim v SLO, ker se pri nas ze kako leto vozi okrog en vinsko rdec 4 vratni 16V s sirokimi boki in s 16V masino ter vsem kar spada polek, kolikor sem uspel do sedaj videti
Drugace pa org dele gor ne takih cungalunga pa bo svetovn
My penis is so polite, it stands up so girls have a place to sit down...
RobMayth napisal/-a:Naj te potolazim, da ne bos edini s takim v SLO, ker se pri nas ze kako leto vozi okrog en vinsko rdec 4 vratni 16V s sirokimi boki in s 16V masino ter vsem kar spada polek, kolikor sem uspel do sedaj videti
Drugace pa org dele gor ne takih cungalunga pa bo svetovn
ko bom dobil res dobro ohranjene branike original in vse kot je treba bom zrihtal kot da bi bil original stirivratni ventilar
DragR napisal/-a:To bo pa ogromn dela nrdit stirvratnga ventilarja Kko bos pa kluke resu? Vrjetn da bo brez kluk, pa da bo odpiranje vrat na motorcke? Pa okol sip treba use predelat itd. Mas pa voljo.
vse mora zgledati kot original tok da bodo tut kluke delovale za odpiranje vrat :a2_jee