Ko se peljem preko lezecih policajev na dnjih amortizerih zaslisim pok ko grem preko in pok ko se spustim! Ali seda to kje namaza ali je kaj drugega narobe?
Menjali so mi prednje krogle oz mislim da so vilice, ampak se vseeno ko se peljem preko luknje vcasi pokne, kot takrat ko so bile se stare no! Ali se tam tudi kaj podmaze?
Hvala za odg..
LP
Pokanje zadnjih amortizrjev in prednjih krogel!
Pri moji Laguni bo to menjano ravno v ponedeljek, cena je 65eur za materijal in 60eur za delo (ni Renault servis).
Spredaj pa imas vec moznosti: lahko so koncniki (cca 25eur), lahko je lezaj amortizerja (cca 35eur), tezko verjamem da je glavni lezaj, ker potem bi ti tulil in bi se ga v ovinkih pri hitrosti bolj slisalo. Zapelji avto do mehanika, pa se zapeljita naokoli, ce je izkusen, bo takoj ugotovil, kaj je...
Spredaj pa imas vec moznosti: lahko so koncniki (cca 25eur), lahko je lezaj amortizerja (cca 35eur), tezko verjamem da je glavni lezaj, ker potem bi ti tulil in bi se ga v ovinkih pri hitrosti bolj slisalo. Zapelji avto do mehanika, pa se zapeljita naokoli, ce je izkusen, bo takoj ugotovil, kaj je...
Laguna II Initiale 1.9 DCI

