Vceri mi je iz amzsja prsel vzgat avto, je zmeru tud alternator in je reku da dela polni ok ... to so potrdil tud danes na servisu, ampak so pa najdl tezavo (oz. del nje) ... nekje je porabnik (ce sm prov zastopu) k precej akumulatorja pozira (ce sem dobr razumu je reku 1 amper) ... in ce se komu sanja (ob predpostavki da upostevamo tist kar sem gor napisal) kje bi bil ta porabnik bi bil zlo hvalezen za nasvet
EDIT: akk je bil menjan mesec dni nazaj, ker se je zgodilo isto in sem predvideval da je ze tok star da bi bil to lahko razlog ...





