Kam naj peljem Scenica na servis in dim iz izpusne cevi...
Kam naj peljem Scenica na servis in dim iz izpusne cevi...
Lp..Rad bi peljal svojega Scenica na servis in me zanima,kateri dober servis mi priporocate v okolici Maribora,Ptuja..Seveda so izjeme pooblasceni servisi Renault..Danes sem se ugotovil,ko sem se vozil zadaj za svojim Scenicom,da pri speljevanju,verjetno v 3 in 4 brzini avto dimi..Iz izpusnega lonca se zadimi..Kaj bi to bilo?Ali je to normalno pri dizlih?Hvala za odgovore..Aljosa

Re: Kam naj peljem Scenica na servis in dim iz izpusne cevi.
Imam isti problem. EGR steka in pac malo bolj kadi....kirsa1 napisal/-a:Lp..Rad bi peljal svojega Scenica na servis in me zanima,kateri dober servis mi priporocate v okolici Maribora,Ptuja..Seveda so izjeme pooblasceni servisi Renault..Danes sem se ugotovil,ko sem se vozil zadaj za svojim Scenicom,da pri speljevanju,verjetno v 3 in 4 brzini avto dimi..Iz izpusnega lonca se zadimi..Kaj bi to bilo?Ali je to normalno pri dizlih?Hvala za odgovore..Aljosa![]()
GOLF VI. 1.2 TSI + 2.0 TDI

