Renault Scenic-avto vlece v levo

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
kirsa1
Prispevkov: 15
Pridružen: 13 Jul 2008, 12:17
Kraj: Lenart,Maribor

Renault Scenic-avto vlece v levo

Odgovor Napisal/-a kirsa1 »

Lp..Imam se eno tezavo..Pri voznji avto vlece v levo stran..Avto sem imel ze dvakrat na optiki,gume imam popolnoma nove,menjal sem lezaje na armotizerjih..Ko volan na ravnini spustis avto gre rahlo levo..Kaj bi lahko to bilo? :( :cry:
Uporabniški avatar
rambo
Prispevkov: 1722
Pridružen: 21 Dec 2004, 00:02
Kraj: Maribor

Re: Renault Scenic-avto vlece v levo

Odgovor Napisal/-a rambo »

kirsa1 napisal/-a:Lp..Imam se eno tezavo..Pri voznji avto vlece v levo stran..Avto sem imel ze dvakrat na optiki,gume imam popolnoma nove,menjal sem lezaje na armotizerjih..Ko volan na ravnini spustis avto gre rahlo levo..Kaj bi lahko to bilo? :( :cry:
ce imas nizkoprofilne gume
to sem se tut jaz jezil
tovornjaki skozi leto zj... ceste, sem jaz videl da tam gre avto posvoje.
Renault Laguna Monaco GP 2.0t-NAPRODAJ-FOR SALE
Renault Megane Coupe 2.0 16V L96 - SOLD
clio 1.4 RT letnik 95 BUHTL - SOLD
Uporabniški avatar
miko 55
Prispevkov: 1088
Pridružen: 18 Mar 2007, 15:18
Kraj: L . J .

Odgovor Napisal/-a miko 55 »

kaj pa lezaj na pestu mogoce
GOOGLE zihr ve!!!!!!!!!! Zato se googlajmo.
http://rsslo.nagradne-igre.si/igra/2920 ... 3ce0d2daf8
FBR
Prispevkov: 173
Pridružen: 02 Nov 2007, 10:29

Odgovor Napisal/-a FBR »

Ni nekdo enkrat jamral za isti problem in ga je resil, ker je bil kao elektro servo volan iz centra... :?: :?: :?:
Uporabniški avatar
meganeman
Prispevkov: 459
Pridružen: 09 Nov 2005, 13:26
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a meganeman »

Baje serijska napaka Meganov, men je tud lezel mal pa sm sel na servis pa so mi eno matico na volanski letvi bolj zategnali, da je blo manj lufta zdej je pa boljs, ni se pa 100%!
I have a need, the need for speed! Meganeman over and out...
Slika
http://megane-forum.eu/
FBR
Prispevkov: 173
Pridružen: 02 Nov 2007, 10:29

Odgovor Napisal/-a FBR »

meganeman napisal/-a:Baje serijska napaka Meganov, men je tud lezel mal pa sm sel na servis pa so mi eno matico na volanski letvi bolj zategnali, da je blo manj lufta zdej je pa boljs, ni se pa 100%!
Mogoce ves kje je ta matica?
Uporabniški avatar
meganeman
Prispevkov: 459
Pridružen: 09 Nov 2005, 13:26
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a meganeman »

Nak, na zalost ne. So mi kr na servisu to zategnali pod garancijo! Nekako ne sraufam sam te elektronike, hahaha!
I have a need, the need for speed! Meganeman over and out...
Slika
http://megane-forum.eu/
Uporabniški avatar
alex74
Prispevkov: 16
Pridružen: 20 Nov 2006, 10:00
Kraj: Ravne na Koro?°kem

Odgovor Napisal/-a alex74 »

Men jeseni niso oznacili gum kam gre katera, pomladi, ko pa sem jih ponovno montiral, pa je vleklo k' pri norcih. Nekaj sem zungliral s prestavljanjem gum naprej/nazaj, pa se je umirilo.
Odgovori