nekak tak ko ma to kekec narjen, sam mogoc drugacne nastavke gor pa bo.
hehe, kar se pa folije za stebricek tice, sm racerju omeno, pa je sm skomigno z rameni pa reko ne, hja, ok, ma prau, avto je njegov, lep se, nimam kaj, sam bo pa blo leps
lp
Ja kaj spet jaz!Doctor DJ napisal/-a:je pa ze leps odbijac brez sredinsko postavljenih lukn za izpuh, vsaj moje mnenje!
nekak tak ko ma to kekec narjen, sam mogoc drugacne nastavke gor pa bo.
hehe, kar se pa folije za stebricek tice, sm racerju omeno, pa je sm skomigno z rameni pa reko ne, hja, ok, ma prau, avto je njegov, lep se, nimam kaj, sam bo pa blo leps![]()
lp


Homologacije pa najbrs ni treba imeti, glede na to, da gre vbistvu za serijske dele?Duli napisal/-a:pa se prage.Stupo napisal/-a:Kaj je pa vse potrebno zamenjati, ce bi hotel imeti po izgledu enakega RSu?
Spredni odbijac, masko, oba blatnika, koloteka in zadnji odbijac, ali se kaj?drgac je pa to to.