Twingo GT, Clio RS-look by blue racer

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
pivo
Prispevkov: 231
Pridružen: 09 Nov 2007, 01:17

Odgovor Napisal/-a pivo »

Slicker napisal/-a:pazu ga je pa tut bl kot na sebe.
res ga je cuvou,ja

rok: sploh mu ni velik piu
sicer pa uprasanje kaj je zate velik :roll:
Uporabniški avatar
spela
Prispevkov: 391
Pridružen: 15 Avg 2006, 10:21
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a spela »

_BosTeK_ napisal/-a:kak so spravli odbijac od rs-a na navadne blatnike? :eggface:
vse se da ce se malo zavzames :wink: zozas ga :)
Kdor kasneje zavira je dalj časa hiter!
Uporabniški avatar
Duli
Prispevkov: 2085
Pridružen: 24 Apr 2006, 17:44
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Duli »

najbol bi blo se blatnika od rs-a dt spredi, pa bi blo. :)
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

pivo napisal/-a:
Slicker napisal/-a:pazu ga je pa tut bl kot na sebe.
res ga je cuvou,ja

rok: sploh mu ni velik piu
sicer pa uprasanje kaj je zate velik :roll:
Ne pije pretirano veliko, odvisno od voznje in noge, drugace pa nekje od dobrih 5L, do slabih 9L.
Slika
Uporabniški avatar
Liquid
Prispevkov: 1627
Pridružen: 25 Jun 2005, 17:50
Kraj: Tolmin

Odgovor Napisal/-a Liquid »

Duli napisal/-a:najbol bi blo se blatnika od rs-a dt spredi, pa bi blo. :)
potem moras dodati se prage,ker se zakljucki nebi ujemali :wink:

@blue: slike :wink:
1991 R19 GTS 1.4
1999 Megane RT 1.6 16V
2011 Megane Grandtour GT-line 1.5 dCi
2010 Trafic Passenger 2.0 dCi
2013 Laguna Grandtour Black Edition 4Control 2.0 dCi
Uporabniški avatar
pivo
Prispevkov: 231
Pridružen: 09 Nov 2007, 01:17

Odgovor Napisal/-a pivo »

Stupo napisal/-a:
pivo napisal/-a:
Slicker napisal/-a:pazu ga je pa tut bl kot na sebe.
res ga je cuvou,ja

rok: sploh mu ni velik piu
sicer pa uprasanje kaj je zate velik :roll:
Ne pije pretirano veliko, odvisno od voznje in noge, drugace pa nekje od dobrih 5L, do slabih 9L.
ti matr,zdej's pa povedou, hvala za razsvetljenje 8)
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Jah zelo odvisno... Zadnjic sem se vozil na relacijo in je bilo 5,9L pa smo bili trije v avtu, normalna voznja po avtocesti (okoli 130-140km/h) se giblje nekje okoli 8L, mestna in hitro speljevanje, tja do 5.000rpm pa pride tudi do 9,6L/100km.
Slika
Uporabniški avatar
blue racer
Prispevkov: 225
Pridružen: 29 Okt 2007, 12:55
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a blue racer »

Liquid napisal/-a:
Duli napisal/-a:najbol bi blo se blatnika od rs-a dt spredi, pa bi blo. :)
potem moras dodati se prage,ker se zakljucki nebi ujemali :wink:

@blue: slike :wink:
Sej mam u mislih da bi dal se ene prage od rs-a sam pol bi mogu dobit tut odbijace k nebi pasal skp...upam da bom dubu kake u uzi prage nc preveliko tuk da bo lepa linija...drgac je pa avto ze zdj res lep...ce se prov izrazm je UNIKATEN!
Sej ga bote kmal vidl... :smt025
Lp, Gass
Slika
** Bit podgurc je luksuz **
Uporabniški avatar
spela
Prispevkov: 391
Pridružen: 15 Avg 2006, 10:21
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a spela »

najlepsi bi bili blatniki in pragi od rs-a. sam ja, pol odbijac ne bi pasal ker je pac zozan.

bil vcerej pri meni, res je lep, dobro si kupil :) pa predvsem varno voznjo ti zdej zelim ! :D
Kdor kasneje zavira je dalj časa hiter!
Uporabniški avatar
clio_dizel
Prispevkov: 1433
Pridružen: 12 Mar 2006, 22:38
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a clio_dizel »

spela napisal/-a:najlepsi bi bili blatniki in pragi od rs-a...
to bi res blo lepo, samo rata potem problem, ker so kolesa prevec noter :? in ce das distancnike tok da so kolesa poravnana z bokom ti ob zavijanju drgne v sprednji in zadnji del koloteka :?

ker je odbijac ze zozan (pa tud na nosilcih cist na koncu je treba spremenit, ker RS se zakljuci vodoravno proti kolesu, obicen clio pa posevno dol, ampak pustmo to), bi lahko nabavu novga, tega pa brez problema prodal komu za na original blatnike.

ce bi nabavu nov odbijac bi poleg blatnikov, pragov moral tud koloteke (kar strosek :lol: )

ker brez pragov res zgleda mal prazen ti predlagam tele: >>KLIK<<, sicer so ze prodani, ampak sigurno se da dobit kej takega k zgleda kot za RSa in pase na original blatnike :wink:


PS: po tej temi ti se lahko mal smetim, da mi potem po cliotovi ne bo treba :D

PS2: pa cimprej poslikej/predstavi :twisted:
Uporabniški avatar
sal3
Prispevkov: 439
Pridružen: 06 Avg 2006, 13:27
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a sal3 »

Za moj okus je avto spedenan do maximuma in vsaka dodatna plastika bi vse pokvarla. Na cliotu je dokaj malo narejenga na zunanjosti a vseeno lepsega cliota se nisem videl. Na zadnje ko sem ga videl so se mu se zunanje kluke modro svetile :lol: Res je nekaj posebnega.

LP
...::: Dolenjska Audio Crew :::...
Uporabniški avatar
spela
Prispevkov: 391
Pridružen: 15 Avg 2006, 10:21
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a spela »

clio_dizel napisal/-a: ce bi nabavu nov odbijac bi poleg blatnikov, pragov moral tud koloteke (kar strosek :lol: )
ko smo mi mojga rihtal (rs odbijac, blatniki, pragi) nismo nobenih kolotekov menjali :?
Kdor kasneje zavira je dalj časa hiter!
Uporabniški avatar
smile4me
Prispevkov: 365
Pridružen: 04 Maj 2006, 18:37
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a smile4me »

no dej ti raj kake slike nared z avtom ko bos lah :)
Slika

Bit podgur`c je luksuz!
Uporabniški avatar
clio_dizel
Prispevkov: 1433
Pridružen: 12 Mar 2006, 22:38
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a clio_dizel »

spela napisal/-a:ko smo mi mojga rihtal (rs odbijac, blatniki, pragi) nismo nobenih kolotekov menjali :?
ja nevem. pr men ni blo mogoce spravit originalnih kolotekov za rob blatnika... lahk vidis na TEJ slikci kok je blo lufta :?
Uporabniški avatar
IcEm4n
Prispevkov: 1794
Pridružen: 12 Jul 2007, 18:45
Kraj: LJ kotel

Odgovor Napisal/-a IcEm4n »

Odgovori