Scenic2-zmesnjava ure na stevcu

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
janezz31c
Prispevkov: 15
Pridružen: 28 Okt 2007, 23:33
Kraj: LJ okolica

Scenic2-zmesnjava ure na stevcu

Odgovor Napisal/-a janezz31c »

A kdo mogoce ve zakaj bi se zmesala ura in zraven resetiral potovalni racunalnik ob vzigu avta (scenic2 1,9 dci-prostorocna kartica) kadar pred tem stoji kaksen dan na mestu, obcasno pa tudi med voznjo zasvetijo vse lucke na armaturi, zatem za trenutek ugasnejo in spet je ura na 0,00 kdaj pa kdaj se napise napis: "electronic fault"
naj omenim da je akomulator OK saj avto vedno vzge brez problemov
Senik
Uporabniški avatar
scenicII
Prispevkov: 130
Pridružen: 04 Sep 2006, 08:58
Kraj: Okolica Celja

Re: Scenic2-zmesnjava ure na stevcu

Odgovor Napisal/-a scenicII »

Glede na simptome se po vsej verjetnosti blede UCH-ju oziroma racunalniku potniske kabine. Kaj vec ne bi vedel, poskusi pa malo pobrskati nazaj po forumu, mislim da je nekdo pred casom ze imel podobne probleme...
Uporabniški avatar
meganeman
Prispevkov: 459
Pridružen: 09 Nov 2005, 13:26
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a meganeman »

Jst sm to dozivel ze dvakrat pr Meganu 99 letnik. Upam, da nimas mobitela, kje pod ali na armaturki! Ker pri meni je bil to vzrok za priziganje vseh luck in javljanje napak. Druga moznost pa vlaga oz slab stik.
I have a need, the need for speed! Meganeman over and out...
Slika
http://megane-forum.eu/
janezz31c
Prispevkov: 15
Pridružen: 28 Okt 2007, 23:33
Kraj: LJ okolica

Odgovor Napisal/-a janezz31c »

Koncno mi je uspelo pokapirati da je vzrok v daljincu za dvig garaznih vrat, ki sem ga imel ves cas na armaturi, hvala za namig :D
Senik
Odgovori