A kdo mogoce ve zakaj bi se zmesala ura in zraven resetiral potovalni racunalnik ob vzigu avta (scenic2 1,9 dci-prostorocna kartica) kadar pred tem stoji kaksen dan na mestu, obcasno pa tudi med voznjo zasvetijo vse lucke na armaturi, zatem za trenutek ugasnejo in spet je ura na 0,00 kdaj pa kdaj se napise napis: "electronic fault"
naj omenim da je akomulator OK saj avto vedno vzge brez problemov
Glede na simptome se po vsej verjetnosti blede UCH-ju oziroma racunalniku potniske kabine. Kaj vec ne bi vedel, poskusi pa malo pobrskati nazaj po forumu, mislim da je nekdo pred casom ze imel podobne probleme...
Jst sm to dozivel ze dvakrat pr Meganu 99 letnik. Upam, da nimas mobitela, kje pod ali na armaturki! Ker pri meni je bil to vzrok za priziganje vseh luck in javljanje napak. Druga moznost pa vlaga oz slab stik.