Megane II ph1 l.03 - registrerana podmornca

Predstavite Vašega Renault-a
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

A bos vrgo slike gor ze al morm tja prit :) :lol:
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

MaTe0 napisal/-a:A bos vrgo slike gor ze al morm tja prit :) :lol:
ma morm ga najprj oprt 8) da bo lepi 8)

sam zdj je pa itk 5pod minusom in ne grem prat...aia pa tut digitalca nimam da bi posliku...tkrt ko operem bom p ze enga nek zvohu :twisted:

drgac pa loh prids pogledat ja :wink:
Slika
Uporabniški avatar
clio_dizel
Prispevkov: 1433
Pridružen: 12 Mar 2006, 22:38
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a clio_dizel »

kaj so ti pa kompliciral spet?
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

ja un pametnjakovic ze pred mano enga polota neki dr... v glavo kaj je ta jajca prpelu sploh in take... pol hotu paper od negovga auspuha ... mu je reku lastnik avta da je prnetana gor tablca in da nima paperja... reku ta da hoce papir... potem sel ta preglednik tja proti pisarnam prsu nazaj... in nwm a je naredu potem ta polo al ne...

ok potem sm biv js na vrsti... dam paperje .. pregleda.. a mate ksne paperje od teh luci? pravm d nism nc dobil ker sm narocil prek ebay-a...ja pol ste kupil macka v zaklu mi rece..sm tih...in pol recem d pac jim bom pisu d mi nj poslejo TUV za te luci p ga bom prnesu ane... p rece... ma zdj se jim jebe za vs k so dubl dnar :roll: a je to ksn odnos tega preglednika ? :roll:

potem gre spet paperje gledat pa postempla pa rece...da tokrat naj mi bo in izjemoma je to podpisu... p sm su :roll:


eh kaj cs vazn d je narjen :wink:
Slika
Uporabniški avatar
Terminator
Prispevkov: 442
Pridružen: 06 Sep 2007, 15:21
Kraj: lj

Odgovor Napisal/-a Terminator »

bravo primy :D drgac sm ti pa ze reku da ce rabs digitalca povej ane :P
I`ll be back!
VOLVO driver :D

PRODAM ;)
Uporabniški avatar
clio_dizel
Prispevkov: 1433
Pridružen: 12 Mar 2006, 22:38
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a clio_dizel »

ja odnos je res profesionalen :roll: . vazn da bo.
jurcek3
Prispevkov: 806
Pridružen: 24 Avg 2007, 01:18
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a jurcek3 »

:lol: :lol: pa boli te vazn da mas homologiran
Uporabniški avatar
dgorica
Prispevkov: 268
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:03
Kraj: KNEŽA okolica TOLMINA

Odgovor Napisal/-a dgorica »

sej nih tud boli ***** sam da dobijo sovde so oni lih taki vazo da je postemplu :D
lp car. megane 1.9 dci
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

evo dons spikey su v pralnco k biv res siv ne pa crn... in se sajna k norc :oops: :lol: tko da bomo dons ksnga nahecal d mal poslika magar na lokalcu pa dam fotke gor za neucakance :lol: 8)
Slika
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

zal v petek sam tale slikca ratala pa se to prek telefona... :? ampk ok sam tok d vidte kko zgleda :lol:

Slika

tnx to stupo for picture :wink:
Slika
Uporabniški avatar
Terminator
Prispevkov: 442
Pridružen: 06 Sep 2007, 15:21
Kraj: lj

Odgovor Napisal/-a Terminator »

pa vazn da si mev lucko gor :lol:
I`ll be back!
VOLVO driver :D

PRODAM ;)
jurcek3
Prispevkov: 806
Pridružen: 24 Avg 2007, 01:18
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a jurcek3 »

a je to fiat :lol: :lol: ne vid se dobr
joookkkeee
Uporabniški avatar
miko 55
Prispevkov: 1088
Pridružen: 18 Mar 2007, 15:18
Kraj: L . J .

Odgovor Napisal/-a miko 55 »

men se di da je to en srot od avta

jok3
GOOGLE zihr ve!!!!!!!!!! Zato se googlajmo.
http://rsslo.nagradne-igre.si/igra/2920 ... 3ce0d2daf8
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

no no vidva mal se umerta :lol: :lol:
Slika
Uporabniški avatar
Terminator
Prispevkov: 442
Pridružen: 06 Sep 2007, 15:21
Kraj: lj

Odgovor Napisal/-a Terminator »

Slika
I`ll be back!
VOLVO driver :D

PRODAM ;)
Zaklenjeno