Megane II ph1 l.03 - registrerana podmornca

Predstavite Vašega Renault-a
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

no dubu koncno slikce se od morja na komp tko da vidte kok je biv 'prisilno' znizan :lol:

Slika

tkole so pa sedel zadi :

Slika

pa se tri slikce s portoroza ob 6i uri zjutraj :wink:

Slika

Slika

Slika

kr lepo pase nalepka zadi ane :oops: :wink:
Slika
Uporabniški avatar
broker
Prispevkov: 471
Pridružen: 31 Mar 2006, 18:36

Odgovor Napisal/-a broker »

Najbols da zmer cez poletje odzad vozis 2,3 deklice,pa bo idealna visina! :lol:
Zadnjič spremenil broker, dne 14 Jul 2007, 14:59, skupaj popravljeno 1 krat.
[email protected]
Clio RS II PH2 s.n. 000001 :)
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

ne ne ni men to lepo ce je tokle znizan :wink: tok kukr je original brez potnikov no razn wufrja pa znizan za 3.5 cm mi je ciz ql pa najleps... men je grdo ce je guma pod blatnkom :? sam ok za morje je p treba potrpet :wink: :lol:
Slika
Uporabniški avatar
broker
Prispevkov: 471
Pridružen: 31 Mar 2006, 18:36

Odgovor Napisal/-a broker »

Sej men tud ni,pol je vidit,kot da je od starosti cepnil :lol: ,sm dekelc se pa ni za branit 8)

Nimas kej, full lep megancek!
Zadnjič spremenil broker, dne 14 Jul 2007, 15:03, skupaj popravljeno 1 krat.
[email protected]
Clio RS II PH2 s.n. 000001 :)
Uporabniški avatar
RS-sport
Prispevkov: 644
Pridružen: 07 Nov 2005, 22:12
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a RS-sport »

86-4PJ napisal/-a:ne ne ni men to lepo ce je tokle znizan :wink: tok kukr je original brez potnikov no razn wufrja pa znizan za 3.5 cm mi je ciz ql pa najleps... men je grdo ce je guma pod blatnkom :? sam ok za morje je p treba potrpet :wink: :lol:
moj kolega je mel 3.5cm znizanga pa je blo cist ql :wink:
RS-sport
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

RS-sport napisal/-a:
86-4PJ napisal/-a:ne ne ni men to lepo ce je tokle znizan :wink: tok kukr je original brez potnikov no razn wufrja pa znizan za 3.5 cm mi je ciz ql pa najleps... men je grdo ce je guma pod blatnkom :? sam ok za morje je p treba potrpet :wink: :lol:
moj kolega je mel 3.5cm znizanga pa je blo cist ql :wink:
mas ksne slikce od unga ? d vidm ce kj bl se posedu kukr moj ?
Slika
Uporabniški avatar
RS-sport
Prispevkov: 644
Pridružen: 07 Nov 2005, 22:12
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a RS-sport »

ga bom vprasal, ce ma kaksne slikce od megana :shock: ga je pred kratkim prodal :(
RS-sport
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

RS-sport napisal/-a:ga bom vprasal, ce ma kaksne slikce od megana :shock: ga je pred kratkim prodal :(
no dj ce mas p kr sm pejsti :wink:
Slika
Uporabniški avatar
Tadej
Prispevkov: 3232
Pridružen: 27 Nov 2005, 16:30
Kraj: Kočevje

Odgovor Napisal/-a Tadej »

86-4PJ napisal/-a:no dubu koncno slikce se od morja na komp tko da vidte kok je biv 'prisilno' znizan :lol:

Slika

tkole so pa sedel zadi :

Slika

pa se tri slikce s portoroza ob 6i uri zjutraj :wink:

Slika

Slika

Slika

kr lepo pase nalepka zadi ane :oops: :wink:
Slike ne delajo...
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

ja men delajo :lol:
Slika
Uporabniški avatar
Tadej
Prispevkov: 3232
Pridružen: 27 Nov 2005, 16:30
Kraj: Kočevje

Odgovor Napisal/-a Tadej »

86-4PJ napisal/-a:ja men delajo :lol:
No zdej pa delajo :)
Uporabniški avatar
killah bee
Prispevkov: 4094
Pridružen: 11 Jun 2004, 14:26
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a killah bee »

Mene je tale Spajki cist navdusu 8) :shock:

Ful fajn zadevca, sploh pa en lepsih delc na okrog, vsaj za moj okus :wink: 8)
Uporabniški avatar
Liquid
Prispevkov: 1627
Pridružen: 25 Jun 2005, 17:50
Kraj: Tolmin

Odgovor Napisal/-a Liquid »

1991 R19 GTS 1.4
1999 Megane RT 1.6 16V
2011 Megane Grandtour GT-line 1.5 dCi
2010 Trafic Passenger 2.0 dCi
2013 Laguna Grandtour Black Edition 4Control 2.0 dCi
Uporabniški avatar
killah bee
Prispevkov: 4094
Pridružen: 11 Jun 2004, 14:26
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a killah bee »

Kaj pa je na linku, en forum megane :roll: Mors bit registriran, pa se mi ne da :?

Dej napis tuki :)
Uporabniški avatar
Liquid
Prispevkov: 1627
Pridružen: 25 Jun 2005, 17:50
Kraj: Tolmin

Odgovor Napisal/-a Liquid »

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
slike povejo vse :wink:
1991 R19 GTS 1.4
1999 Megane RT 1.6 16V
2011 Megane Grandtour GT-line 1.5 dCi
2010 Trafic Passenger 2.0 dCi
2013 Laguna Grandtour Black Edition 4Control 2.0 dCi
Zaklenjeno