Megane II ph1 l.03 - registrerana podmornca

Predstavite Vašega Renault-a
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Helly
Prispevkov: 656
Pridružen: 19 Sep 2006, 21:09
Kraj: Ljubljana, Tržič,...

Odgovor Napisal/-a Helly »

Primy lep avtocek mas zdej...
Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi!!!
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

Helly napisal/-a:Primy lep avtocek mas zdej...
no lepo d ti saj enkt usec :lol: :lol: 8)
Slika
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

no evo se mal fotk k biv lih malo na slovenski obali :wink:
slikca iz obale v kopru:
Slika

ena tik ob morju v portorozu:
Slika

in ena nad portorozem ob soncnem zahodu:
Slika

ter za konec ena slikca ki ratala pri hitrosti 140km/h in sicer cez stresno okno :D hvala ROK !:D

Slika

to bi bla slovenska obala kasneje pridejo pa tudi kaksne iz hrvaske obale in paga :D upajmo da je tam se lepse okolje za slikat :wink: lp
Slika
Uporabniški avatar
clio_dizel
Prispevkov: 1433
Pridružen: 12 Mar 2006, 22:38
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a clio_dizel »

ja kok je bil pa nalozen :lol: . lepe fotke
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

uh na telih fotkah sta bla sam dva notr :wink: drugac se nas p na morje pelal 5ljudi + 5 potovalk + 5 spalk + 3je sotori + zar + hladilna torba :D aia pa se wufr! kko smo se p zbasal notr p raj ne sprasujte :lol:
Slika
scrat
Prispevkov: 1526
Pridružen: 31 Okt 2006, 19:38
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a scrat »

Tko kt vcasih v jugotih... :wink:
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

Noro lepo mu sedejo te felne. Zdaj vidis ko je bil nabasan kak je se leps ko je malo nizji. Cist malo. Potem bo pa bomba! :shock: :shock:
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
Uporabniški avatar
CliYo II
Prispevkov: 819
Pridružen: 21 Avg 2006, 10:31

Odgovor Napisal/-a CliYo II »

86-4PJ napisal/-a:uh na telih fotkah sta bla sam dva notr :wink: drugac se nas p na morje pelal 5ljudi + 5 potovalk + 5 spalk + 3je sotori + zar + hladilna torba :D aia pa se wufr! kko smo se p zbasal notr p raj ne sprasujte :lol:

Kok ti je pa to ratal not zbasat a si 2x pelu...sj mas wufi skor cez pol prtrljaznika :shock:
Uporabniški avatar
Ziiga
Prispevkov: 1414
Pridružen: 04 Feb 2007, 20:35
Kraj: Ljubljana Bežigrad

Odgovor Napisal/-a Ziiga »

CliYo II napisal/-a:Kok ti je pa to ratal not zbasat a si 2x pelu...sj mas wufi skor cez pol prtrljaznika :shock:
Nocs vedt :lol: :lol: edin on je biu tko de se je lah premiku :D Ce bi bil karambol se nebi prou nikamor premaknil kr je blo use fiksiran :lol: :lol:
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

Ziiga napisal/-a:
CliYo II napisal/-a:Kok ti je pa to ratal not zbasat a si 2x pelu...sj mas wufi skor cez pol prtrljaznika :shock:
Nocs vedt :lol: :lol: edin on je biu tko de se je lah premiku :D Ce bi bil karambol se nebi prou nikamor premaknil kr je blo use fiksiran :lol: :lol:
tocn tko kukr je ziga npisu...zadi so sam glave vn gledale :lol: drugace pa mam se par fotk ampak morm najprej digitalca nest na servis :roll:
Slika
Uporabniški avatar
Slicker
Prispevkov: 271
Pridružen: 27 Maj 2006, 17:37

Odgovor Napisal/-a Slicker »

lep avto mas mojster! KO in CE bom jz meu renoja bo glih tak megane, samo durge felge, a v isti velikosti. pohvale za okus.
Uporabniški avatar
gashper
Prispevkov: 89
Pridružen: 11 Feb 2007, 19:53
Kraj: Žiri

Odgovor Napisal/-a gashper »

sm te vidu u soboto u Luciji u kempu k si lih vn odpeluuuu :D :D :D res je hud avto... vse pohvale
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

gashper napisal/-a:sm te vidu u soboto u Luciji u kempu k si lih vn odpeluuuu :D :D :D res je hud avto... vse pohvale
wooo a ti tut tm biv :D cak cak a vs je blo cerka tm okol 10 folka pa ste sli v soboto zvecer kj v portoroz pes ? :D k z enimi smo se pogovarjal k bli iz tm nek krizev al nwm nekje :D pozabu :D d nis biv tm zravn tkt :D drgac pa ammm skoc pred avto drugic p recemo ksno ane :wink: :lol:


aia pa hvala za pohvale vsem :oops: :oops:
Slika
Uporabniški avatar
Ziiga
Prispevkov: 1414
Pridružen: 04 Feb 2007, 20:35
Kraj: Ljubljana Bežigrad

Odgovor Napisal/-a Ziiga »

Nardil smo :D
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

dada smo nardil samo se cakam kuponck...stric reku da bo hitr..bomo vidl...

aia pa se ena zanimivost ...dons natanku spikeyu 61L dizla :shock: ocitno sm se res bl na hlape ze vozu :lol:
Slika
Zaklenjeno