LAGUNA 19dci PRIVILEGE nima stikala esp esr je mozno ugradi

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
djsamo
Prispevkov: 3
Pridružen: 24 Jun 2007, 14:40

LAGUNA 19dci PRIVILEGE nima stikala esp esr je mozno ugradi

Odgovor Napisal/-a djsamo »

mam laguno dci 1.9 letnik 2002 privilege
sam me zanima koko da nima stikala za esp esr po moje bi moralo bit to serijsko
hvala
Uporabniški avatar
scenicII
Prispevkov: 130
Pridružen: 04 Sep 2006, 08:58
Kraj: Okolica Celja

Re: LAGUNA 19dci PRIVILEGE nima stikala esp esr je mozno ug

Odgovor Napisal/-a scenicII »

Kolikor je meni znano, spada ESP z drugimi pomagali (ASR, CSV, MSR) pri Lagunah (razen z najmocnejsimi motorji) pod dodatno opremo, torej ga je ne glede na izbrano izvedenko mozno dobiti samo po posebnem narocilu. Verjeno je bilo tako tudi pri tvojem letniku.
Uporabniški avatar
sLOVEnec
Prispevkov: 334
Pridružen: 05 Avg 2005, 18:00
Kraj: Žalec

Odgovor Napisal/-a sLOVEnec »

Nenavadno, da privilege nima ESP serijsko. Se posebej, ker imam mocan obcutek, da je v literaturi leta 2001 pisalo, da imata privilege in initiale ESP vgrajen serijsko.
Uporabniški avatar
vojko1962
Prispevkov: 179
Pridružen: 23 Maj 2006, 20:37

Odgovor Napisal/-a vojko1962 »

Laguna Privileg ni imela serijskega ESP-ja.Bil je pod opcijsko opremo in je stal cca 140.000 sit.Serijsko je bil samo pri Initiale opremi.
Včasih vozim hit,včasih pa počas
Uporabniški avatar
sLOVEnec
Prispevkov: 334
Pridružen: 05 Avg 2005, 18:00
Kraj: Žalec

Odgovor Napisal/-a sLOVEnec »

Bo ze drzalo. Ocitno me obcutek vara.. :shock:

Drugace pa, sem vedel, da mi je Initiale vsec. 8)
Odgovori