Našli ste 40 zadetkov
- 18 Mar 2008, 15:11
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: Megane II ph1 l.03 - registrerana podmornca
- Odgovori: 607
- Ogledi: 38146
- 18 Mar 2008, 00:33
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: Megane II ph1 l.03 - registrerana podmornca
- Odgovori: 607
- Ogledi: 38146
- 13 Mar 2008, 00:25
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: geezmo's clio dci
- Odgovori: 44
- Ogledi: 2253
- 09 Mar 2008, 22:15
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: geezmo's clio dci
- Odgovori: 44
- Ogledi: 2253
- 09 Mar 2008, 17:26
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: geezmo's clio dci
- Odgovori: 44
- Ogledi: 2253
- 05 Mar 2008, 00:19
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: Twingo GT, Clio RS-look by blue racer
- Odgovori: 249
- Ogledi: 21298
- 03 Mar 2008, 23:58
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: Twingo GT, Clio RS-look by blue racer
- Odgovori: 249
- Ogledi: 21298
:angel: :smt026 pa tok lep je biu :roll: drgac pa ne zgleda tok sesut...hladilniki so celi? sam kokr so airbagi enkat vn je to ze tok stroskov d glava pece...pa tud res je da je nov avto in rezervni deli niso tok pocen :cry: jah nesreca ne pociva...treba bl na druge k pa nase gledat na teh slovenski...
- 01 Mar 2008, 17:37
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: geezmo's clio dci
- Odgovori: 44
- Ogledi: 2253
- 29 Feb 2008, 16:34
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: geezmo's clio dci
- Odgovori: 44
- Ogledi: 2253
- 25 Feb 2008, 00:13
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: geezmo's clio dci
- Odgovori: 44
- Ogledi: 2253
- 24 Feb 2008, 15:11
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: geezmo's clio dci
- Odgovori: 44
- Ogledi: 2253
- 24 Feb 2008, 14:59
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: geezmo's clio dci
- Odgovori: 44
- Ogledi: 2253
- 23 Feb 2008, 01:31
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: geezmo's clio dci
- Odgovori: 44
- Ogledi: 2253
@ MrOizo: na zavarovalnci so ocenil skodo na 1800eur, jz sm pa glih tok prsparov :wink: Liquid, Kiko: sm te litke ze gledov sam mi ne potegnejo, pac vsak norc ma svoj okus :) ciljam bolj na oz hydra oziroma oz hydra style :D vsi predlogi pa so seveda dobrodosli :wink: aja pa glede porabe me zanima.....
- 22 Feb 2008, 15:52
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: geezmo's clio dci
- Odgovori: 44
- Ogledi: 2253
- 22 Feb 2008, 15:45
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: geezmo's clio dci
- Odgovori: 44
- Ogledi: 2253
