Našli ste 40 zadetkov

Napisal/-a geezmo
18 Mar 2008, 15:11
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: Megane II ph1 l.03 - registrerana podmornca
Odgovori: 607
Ogledi: 38146

jao :lol:
Napisal/-a geezmo
18 Mar 2008, 00:33
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: Megane II ph1 l.03 - registrerana podmornca
Odgovori: 607
Ogledi: 38146

lep megan ni kej...
to je moj komentar :lol:
Napisal/-a geezmo
13 Mar 2008, 00:25
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: geezmo's clio dci
Odgovori: 44
Ogledi: 2253

redna je pa kao 90 ... ma sej jih nam kupu brezveze... :D
Napisal/-a geezmo
09 Mar 2008, 22:15
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: geezmo's clio dci
Odgovori: 44
Ogledi: 2253

u trzinu, zmenen sm pa za 60eur ker me je model zajebov neki ... dobim pa original nove zapakerane z garancijo in racunom :lol:
Napisal/-a geezmo
09 Mar 2008, 17:26
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: geezmo's clio dci
Odgovori: 44
Ogledi: 2253

tkole druzba...odlocu sm se za 16' k smo dons s kolegom sprobal kako pasejo... tko da zdj morm cimprej kej dobit, po moznosti z gumam ured :D

jutr pa skocm se po xenonke da se bo mal bol srnce vidl :lol: lp
Napisal/-a geezmo
05 Mar 2008, 00:19
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: Twingo GT, Clio RS-look by blue racer
Odgovori: 249
Ogledi: 21298

f**in s*t kera huda ideja za stevce 8)
Napisal/-a geezmo
03 Mar 2008, 23:58
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: Twingo GT, Clio RS-look by blue racer
Odgovori: 249
Ogledi: 21298

:angel: :smt026 pa tok lep je biu :roll: drgac pa ne zgleda tok sesut...hladilniki so celi? sam kokr so airbagi enkat vn je to ze tok stroskov d glava pece...pa tud res je da je nov avto in rezervni deli niso tok pocen :cry: jah nesreca ne pociva...treba bl na druge k pa nase gledat na teh slovenski...
Napisal/-a geezmo
01 Mar 2008, 17:37
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: geezmo's clio dci
Odgovori: 44
Ogledi: 2253

ja to se mi zdi da je pomembn podatk :D
Napisal/-a geezmo
29 Feb 2008, 16:34
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: geezmo's clio dci
Odgovori: 44
Ogledi: 2253

aha, no hvala za informacije 8)
Napisal/-a geezmo
25 Feb 2008, 00:13
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: geezmo's clio dci
Odgovori: 44
Ogledi: 2253

le tole original ne? http://www.renault-klub.si/e107_plugins ... o_RS_5.jpg

no od originala sam to :D
Napisal/-a geezmo
24 Feb 2008, 15:11
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: geezmo's clio dci
Odgovori: 44
Ogledi: 2253

ne ne fantje...16 max :P :lol:
Napisal/-a geezmo
24 Feb 2008, 14:59
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: geezmo's clio dci
Odgovori: 44
Ogledi: 2253

pomojm bojo kr oz hydra :)

a.) 15'

b.) 16' (kot sm ze napisu me skrbi poraba :lol: )
Napisal/-a geezmo
23 Feb 2008, 01:31
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: geezmo's clio dci
Odgovori: 44
Ogledi: 2253

@ MrOizo: na zavarovalnci so ocenil skodo na 1800eur, jz sm pa glih tok prsparov :wink: Liquid, Kiko: sm te litke ze gledov sam mi ne potegnejo, pac vsak norc ma svoj okus :) ciljam bolj na oz hydra oziroma oz hydra style :D vsi predlogi pa so seveda dobrodosli :wink: aja pa glede porabe me zanima.....
Napisal/-a geezmo
22 Feb 2008, 15:52
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: geezmo's clio dci
Odgovori: 44
Ogledi: 2253

btw...rabm mal pomoci pri izberi litk...nevem kok bi dau gor, 15' al 16'?
kere nej bi sle gor sm se ze skor odlocu sam zdej sm u dilemi zarad col...
ce ma kdo izkusne?
Napisal/-a geezmo
22 Feb 2008, 15:45
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: geezmo's clio dci
Odgovori: 44
Ogledi: 2253

luc + blatnik original- s tem da neb kupu original ce neb dubu tok pocen k sm, sipa je pa ponaredk (isti smorn kot original) :)

drgac ma pa __666__ prov...ce se potruds loh tud nevem kasn grd ponaredk nabijes gor :D