Našli ste 6 zadetkov

Napisal/-a zlatizlatko
17 Jun 2010, 21:02
Forum: Okvare in pomoč
Tema: CLIO KLIMA
Odgovori: 14
Ogledi: 4486

Ja, moram ugotovit, kako se lotit demontaže armaturke, da pridem do stikala za klimo????? Radio ven, pol pa...??? Te armaturke so vedno neznanke, če ne veš, kako se lotiti, napraviš več škode, kot koristi
Napisal/-a zlatizlatko
16 Jun 2010, 22:17
Forum: Okvare in pomoč
Tema: CLIO KLIMA
Odgovori: 14
Ogledi: 4486

Klima napolnjena, do včeraj, po vročini in suhem vremenu deluje bp. danes, ob dežju se problemi nadaljujejo.
Mission impossible :?:
Napisal/-a zlatizlatko
14 Jun 2010, 16:22
Forum: Okvare in pomoč
Tema: CLIO KLIMA
Odgovori: 14
Ogledi: 4486

Sedaj smo napolnili klimo, manjkalo je cca 200g plina, to je približno tretjina.
Bomo videli, kako se bo obnašala naprej.
Napisal/-a zlatizlatko
10 Jun 2010, 22:17
Forum: Okvare in pomoč
Tema: CLIO KLIMA
Odgovori: 14
Ogledi: 4486

Hmm, tudi rele sem že sumil, ampak, tam je par relejev, kateri je za klimo???
Napisal/-a zlatizlatko
06 Jun 2010, 11:51
Forum: Okvare in pomoč
Tema: CLIO KLIMA
Odgovori: 14
Ogledi: 4486

Kadar mi uspe vklopit klimo, se prižke lučka za vklop klime ob stikalu in zažene tudi ventilator. Kadar pa ne, pa ne gori ne lučka in tudi ventilator ne dela. Ko klima deluje, se mi zdi, da kar dobro hladi, tako, da nisem prepričan v plin, bom pa probal dopolnit tudi plin, čeprav nisem prepričan, da...
Napisal/-a zlatizlatko
05 Jun 2010, 09:58
Forum: Okvare in pomoč
Tema: CLIO KLIMA
Odgovori: 14
Ogledi: 4486

CLIO KLIMA

Problem ročna klima, clio 1,4, letnik 2001. Ko želim vklopit klimo, se ta najpogosteje ne vklopi. Kadar imam ob startu vklopljeno klimo, ali jo vklopim takoj po startu, se navadno vklopi, a po nekaj metrih vožnje ugasne. Nato potrebuje kar nekaj kilometrov, preden se spet vklopi. Če je v poziciji vk...