Stran 1 od 1

brisanje napake laguna l2000

Objavljeno: 01 Avg 2006, 11:08
Napisal/-a primozb2005
Lep pozdrav!

Zanima me ce je mogoce zbrisati napako na racunalniku brez priklopa na racunalnik. Napaka je bila v sprednji pozicijski luci, ki sem jo sedaj zamenjal, Vendar mi to napako se kar sporoca.

S tem sem mislil na kaksno kombinacijo ali daljsi pritisk na tipko za upravljanje potovalnega racunalnika.

lp :D

Objavljeno: 01 Avg 2006, 11:18
Napisal/-a x-clio
vsekakor preden zaverglas pocakaj da se vse lucke razen treh ugasejo...
tko se bos izgnil problem z ranalnikom.
Napako bi pa lahko odpravil z daljsim pritiskom na gumb za uporabo le te funcije.
Vsaj vcasihje blo tko sedaj pa dvomim da je tko saj je odpravljanje takih napak za servise dobr posel

Objavljeno: 01 Avg 2006, 11:24
Napisal/-a zupi13
men ise sam resetira po zamenjavi zarnice. a imas govorno napravo?
ker tut govorna naprava utihne takoj ko zamenjas zarnico.

Objavljeno: 01 Avg 2006, 11:59
Napisal/-a primozb2005
imam govorno napravo in ne neha govoriti, pocasi se ga malo navelicas

Objavljeno: 01 Avg 2006, 13:03
Napisal/-a seba
Ocitno nisi vstavil zarnice v tocno predpisani moci. Drugace bi se racunalnik prenehal pogovarjat s tabo. Al pa je se kaksna druga zarnica sla ... Preverjeno pri zarnicah za osvetlitev reg. tablice. Lp

Objavljeno: 01 Avg 2006, 13:10
Napisal/-a zupi13
ja, pojdi okrog avta, pa poglej...
kaj ti pa rece stric?

Objavljeno: 02 Avg 2006, 10:18
Napisal/-a primozb2005
pregledal vse dela....poskusil bom zamenjati delujoco zarnico,pol bom pa vidu

Objavljeno: 02 Avg 2006, 10:55
Napisal/-a zupi13
kaj ti pove racunalnik? osvetlitev reg. tablice si pregledal?

Objavljeno: 02 Avg 2006, 13:06
Napisal/-a primozb2005
sem vse pregledal,vse dela. Govori "standlicht funkcionirt nicht" .Zamenjal bom se enkrat sprednji oziciji in pregledal ce so res 5W.

MOogce bo delalo

Objavljeno: 02 Avg 2006, 15:22
Napisal/-a zupi13
preglej vse zarnice! opozarja za vse, edino za glavni spredaj te ne opozarja...pa mal kontakte naspricaj z WD40...

Objavljeno: 04 Avg 2006, 10:31
Napisal/-a sLOVEnec
Ce bos v blizini servisa, pa si omisli se anglesko govoreco...moralo bi biti brezplacno. Seveda ce ti to odgovarja....

Objavljeno: 04 Avg 2006, 15:42
Napisal/-a Gverila
Ja, bodi pozoren na moc zarnic. Saj, ce bos zamenjal 5W-no zarnico za kaksno drugo (osvetlitev tablic) bo ravno tako javljalo napako "Side lights faulty". Kar se tice pa spremembe v drug jezik pa zal ni zastonj. Preverjeno. (placal cca 3.500 SIT za 2 minuti dela iz nizozemscine v anglescino :? )

Objavljeno: 13 Avg 2006, 17:18
Napisal/-a sLOVEnec
Avc! :cry: