Stran 1 od 1
Objavljeno: 03 Jul 2006, 21:34
Napisal/-a astegn
Dej mal vec povej, men mal disi po kaki elektroniki - racunalniku?

Objavljeno: 14 Maj 2009, 08:38
Napisal/-a jasminka
kaj si ugotovil?
Objavljeno: 14 Maj 2009, 09:01
Napisal/-a d_leonit
Ravno take simptome si nastel, da bi rekel da je nekaj z BSI rac. narobe (racunalnik spodaj levo pod armaturo).
Objavljeno: 14 Maj 2009, 09:29
Napisal/-a Tadej
V takem stanju sem 1x videl eno Laguno na kriziscu

Objavljeno: 14 Maj 2009, 10:06
Napisal/-a vepar
jasminka napisal/-a:kaj si ugotovil?
po 3h letih se najbrz niti vec ne spomne...
Objavljeno: 18 Maj 2009, 08:28
Napisal/-a jasminka
dober odgovor, masa? stikalo?...
Objavljeno: 18 Maj 2009, 18:49
Napisal/-a jasminka
mejbi UCH?
Objavljeno: 16 Jul 2009, 09:12
Napisal/-a jasminka
MASA!!!